Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

1.penaltı tekrar edilmeli, kırmızı kart yanlış. 2.penaltı için %50-50 demiş. maçı izlerken yaptığım bütün yorumlarımı teyit etmiş ali ece.

daha evvel de kırıklarda anlamsız kırmızılar çıktığını hatırlıyorum ben başka maçlarda. rasyonel değil, duygusal millet olduğumuz için böyle galiba, handikap gibi veriyor kırmızı kartı hakem karşı takıma.

+ 1.penaltı tekrar ettirmediği için sonrasında o kararını nötrlemeye gidiyor. 2-0 olsa zaten maç kopardı.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, applev0dka dedi ki:

Sakatlik oldu diye kırmızı kart cikar nerede yaziyor kural kitabinda sayın mod ??

Boyle cahil yorum gormedim hayatimda. Adam bölümü yönetiyor sdfsda

Yüzde yüz katılıyorum. Kırık var kırmızı kart demek cahilliğin daniskası. Sarı bile yok pozisyonda.

Sosyal ağlarda paylaş

Marca  : Türk futbolunda enterasan işler olmaya başladı. Bir takıma maç kazandıran hakemler emekli ediliyor. UEFA bu konuyu incelemelidir.

Avrupa basınında da baya çıkmaya başladı haberler. 2 maçtır gs Lehine yapılan sayısız kıyaklar Avrupa basınında da şike vari yorumlara neden oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

21 dakika önce, FuCKiR dedi ki:

Marca  : Türk futbolunda enterasan işler olmaya başladı. Bir takıma maç kazandıran hakemler emekli ediliyor. UEFA bu konuyu incelemelidir.

Avrupa basınında da baya çıkmaya başladı haberler. 2 maçtır gs Lehine yapılan sayısız kıyaklar Avrupa basınında da şike vari yorumlara neden oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Katar ya, bize gelirken de öyle deniyordu. Bir şekilde kulüp buluyor. Adamın kariyeri kontrat bulmak için oynadığı sezon ve kontrat bulduğu sezon şeklinde adımlarla gitti hayatı boyunca asdfsd 

Düz ve istikrarlı bir adam olsa zaten top class kulüplerden düşmezdi. Liverpool'dan direkt o dönemin üst seviyeleirne giderdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...