Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Size bisi diyim mi. Ben hayatimda bu kadar rezalet bir mac izlemedim.

2 penaltimiz da palavra. Emre'ye cok yazik oldu. Kirmizi kirmizi degil. 

Umarim Diagne ikinciyi de kacirir. Zaten adam tek basina tum takimi sabote ediyor. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben 2 senedir hakem konuşmak istemiyorum, sevmiyorum çünkü hakemlerin kötü olduğu için kötü yönettiğini düşünüyorum ama bugün bariz şekilde müdahale var bu maça başka açıklaması yok ya asdkjhdskjfhas 

Penaltı penaltı değil, kırmızı kırmızı değil. (Kuralın ucu açık gerçi de art niyeti olmayan adam ona kırmızı vermez.)

Aldı verdi resmen, müthiş ya. Eskiden bu işler aleni yapılmazdı. Yazık.  

İlk penaltıda palavra, o kadar palavra olduğunun farkına varınca da tekrar ettirmedi falan kural hatası üstüne hata... Rezalet ya...

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Oha abi bu ne lan şimdi gördüm VAR ile verilen penaltıyı şaka gibi.Bu ülkede siyaset konuşmak ne kadar boşsa futbol konuşmakta o kdr boş bu saatten sonra. 2018-2019 sezonu gs kendi hakkıyla değil hakemlerle şampiyon yapılmıştır diye çocuklarımız konuşur bundan 20 sene sonra bile. Haram zehir zıkkım olsun diyecek baska soz yok.

Sosyal ağlarda paylaş

öteki tayyipspor'a iyi olmuş, 2.8m tl prim varmış gs'i yenmeleri için amaçsız bir takıma. haçlı seferi modunda oynuyorlardı. vur kır parçala bu maçı kazan. hakem yönetemedi zaten serkan çınar 2017'den beri gs maçı yönetmiyormuş galiba. rize başkanı reyizi arayamadığı için çıldırdı lel

ilk penaltı da sıkıntı yok. 2 tane penaltı var abi o pozisyonda. ayak kırıldı diye kırmızı verdi normal. 2.penaltı uyduruktu ama başak'a verilen dandik penaltılara sayılsın.

edit: şimdi düşündüm büyük ihtimal ilk penaltıda penaltıyı tekrar ettirmediği için verdi 2.penaltıyı. rizesporlu oyuncu resmen cagne topa vurarken 1 adım yanındaydı. eyyamla yanlış kararını nötrledi.

Xenus tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...