Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Koyun Diagne'yi ona da yorum yapalim. No problem.

Hayir bu kadar didik didik inceliyorsak her pozisyonu Fener macinda neredeydiniz. Sadece bir takim aleyhine olunca ortaya cikmaniz kredibilitenizi azaltiyor hakem konusunda - bahsettigim buydu zaten. Ki orada bunun on kati materyal vardi ve daha netti. Forumdaki GS'liler bile uzatmadi konu kapandi gecti.

Simdi ise 0-0 biten zevksiz bir mactan sonra flood var. Ayni pattern. Ortada da oyle acayip fahis bir hata yok gibi. Hani VAR'la verilen/verilmeyen goller olur, o bu olur anlarim. Eh ondan sonra arguman uretemiyorsunuz oluyor. Ilginc.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sotto dedi ki:

Koyun Diagne'yi ona da yorum yapalim. No problem.

Hayir bu kadar didik didik inceliyorsak her pozisyonu Fener macinda neredeydiniz. Sadece bir takim aleyhine olunca ortaya cikmaniz kredibilitenizi azaltiyor hakem konusunda - bahsettigim buydu zaten. Ki orada bunun on kati materyal vardi ve daha netti. 

On 14.04.2019 at 19:17, applev0dka dedi ki:

Valbuena cok itici degil mi ya.

En ufak temasta 4 takla atiyor. Hayir pozisyon faul zaten ne geregi var şebekligin

On 14.04.2019 at 20:21, applev0dka dedi ki:

FT en dogrusunu yapti.

Hakem direkt 10a10 esitleme yoluna gidecekti, en buyuk aday da belhandaydi

On 14.04.2019 at 20:25, applev0dka dedi ki:

Mehmet hayvan gibi saapti nasil atmadi oyundan

oldu mu? şimdi konuşabilir miyim iznin var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

Ilk iki mesajin zaten hakemle ilgili degil. VAR'dan verilen gol? Gol oncesi faul?

Mesela aynisi bugunku macta olsa yazacaklarini tahmin bile edemiyorum apple. 

Is GS olunca abartiyorsunuz her konuyu. GS aleyhine olunca tik yok. Kabul edip etmemen birseyi degistirmiyor.

Foruma neyi yazip neyi yazmadigin beni ilgilendirmez, elbette izin almayacaksin. Ama yillardir hep ayni patterni tekrarliyorsun dedigimde de alinmayiver.

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, pattisliborek dedi ki:

Trollüğü de becersen içim yanmayacak elma. Paçalarından akıyor. Çekip çekip yazıyorsunuz ondan hep. 

işin gücün karşı tarafa hakaret etmek, en ufak bir konuya ilişkin katkı sunduğun yok ama yine de söyleyeyim seni ciddiye alıp.

konyalı topla oynadıktan sonra ayağını yere koyarken, kayarak gelen belhandaya basıyor, hayatında futbol topu görmüş insan şuna kırmızı demez. bunu demek trollük değil ama kabul etmemek fanatiklik.

teması sağlayan belhandanın kayarak gelmesi, adam gidip belhandaya basmıyor orada

Sosyal ağlarda paylaş

Olmadigim ortamdaki mesajlarin icin ne diye utanayim haha. Onemli olan ne dusundugun neyi nerede yazdigin degil, bu forumdaki genel tutumun. 

GS lehine hata olmuyor degil, cokca oluyor biz de kabul ediyoruz zaten. Ama su macta oyle sayfalarca yazilacak abartilacak bir durum var mi. VAR'dan gol mu verildi, iptal mi edildi, Konya'nin penaltisi mi verilmedi nedir. 

Yumruklar tokatlar ayaga basmalar tekmeler dsfs. Abartiyorsunuz abi resmen. Dediklerinizin yarisi olsa GS sahadan cikamaz orada basit mi o kadar bu is. 

Tekrarliyorum su Fener macinda VAR ile verilen gol su macta olsa neler yazacaktiniz kim bilir. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sotto dedi ki:

Foruma neyi yazip neyi yazmadigin beni ilgilendirmez, elbette izin almayacaksin. Ama yillardir hep ayni patterni tekrarliyorsun dedigimde de alinmayiver.

bunu diyorsan, "şu kadar zman yoktunuz, şimdi yazdınız" demeyeceksin. demek ki ilgilendiriyor seni.

kaldı ki şurada 1 gün bile trollük derdim olmadı, benim gördüğüm,düşündüğüm şey senden farklı diye trol olmuyorum.

futbolun büyük bir parçası da hakem, elbet konuşulacak da. kaldı ki şampiyonluk yarışında puan kaybetmesi işime gelen GS'ye yapılan çok bariz hatları dile getirirken kalkıp "hep gs olunca abartıyorsun" demen komik kaçıyor.

saygı gösteren adamla sabaha kadar tartışırım, neden öyle olduğuna inandığımı kendimce anlatırım, yukarıdaki belhanda poziyonu gibi.

ama aptal aptal tinerci falan diye gelen seviyesizlikle, mesajın içeriğine cevap veremeyip konuyu başka yere çekme saygısızlığına ayırcak boş zamanım yok.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Sotto dedi ki:

Olmadigim ortamdaki mesajlarin icin ne diye utanayim haha. Onemli olan ne dusundugun neyi nerede yazdigin degil, bu forumdaki genel tutumun. 

aylarca forum kapalı kaldı, muhabbet discorda kaydı.

gelip foruma yazınca da "puan farkı kapanınca geldiniz" diyorsunuz biz napalım sdsafa

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi pozisyon kırmızı ya da değil ayrı bir tartışma konusu, oraya girmeyece. Ama pozisyonun kırmızı olmama sebebini "kasıt olmaması" ile açıklamana takıldım ben. Başka bir sebeple açıklasan tamamdı da, geçen hafta "her kırmızıda kasıt aranmaz ki" mesajı atmış olduğunu unutmamak gerekir apple ?

Bu arada discord kanalında da göremedim mesajını ?

On 21.04.2019 at 19:25, applev0dka dedi ki:

Her kırmızıda kasit aranmaz ki ben emre'nin kasti var da demiyorum. Bence kırmızılık hareket.

Zaten kasit olsa sari mi kirmizi mi degil 3 yil mi yatar 5 yil mi diye konuşurduk sdfsf

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Nagatomo sicili temiz diye kartı mı atlansın? çat diye suratına vurmuş kart işte.

edit: bu arada fener maçında da burdaydık, hasan'a havadan kırmızı kart gösterildiğinde kimsenin sesi çıkmıyordu.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Adam topla oynadıktan sonra belhanda kayiyor adama dogru, adam basiyor belhanda'ya zaten ayagini yere koyuyor kacirabilecek bir durum yok, kasit yok  devam karari dogru.

konyalı topla oynadıktan sonra ayağını yere koyarken, kayarak gelen belhandaya basıyor, hayatında futbol topu görmüş insan şuna kırmızı demez. bunu demek trollük değil ama kabul etmemek fanatiklik.

teması sağlayan belhandanın kayarak gelmesi, adam gidip belhandaya basmıyor orada

kasıt olmaması ile açıklamadım aslında ama işine geleni cımbızlamışsın. kasıt diyerek söylemek istediğim, adam topa vuruyor ve ayağını yere koyuyor, gidip kasten belhandaya basmıyor ve ayağını basacak başka bir yeri yok. yoksa kasıt olmadan da kırmızı olabilir.

bknz fener maçında sadık'a basılan pozisyon, geçen sene babel'in tekmesi vb vb.

Sosyal ağlarda paylaş

hakemler 1 puanı hediye etti bize. haftaya da nagotomo, diagne, fernando ve belhandayı atmayarak 4 kişiyi eyyamla sizi karşı oynatıyor. 8 kişi kalsak zaten burada konya da dağıtırdı üstüne mental olarak da biterdik.

napalım abi şimdi. hakemdir hata yapar. olur.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@apple. Yumruk dediginiz bu muydu cidden. Adam ani sekilde donuyor gozu tamamen topta. Evet eli carpiyor suratina da suna bilerek isteyerek yumruk caktigini mi iddaa edecegiz. Hakem de VAR da birsey dememis bu arada. Adamlarin arasinda 30 santim mesafe var carpismadan baska birsey degil bu. Hatta Cagne akillisi guya penalti almaya calisiyor carpismadan dolayi. 

Bu arada oyle pozisyon ki kafa kafaya bile carpisabilirlerdi. Kafa mi atti diyecektik.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...