Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Transferde fail olunur. Bunlar bir baskanin mali ibrasi icin kriter olmamali. Bu adam UEFA'da ne olursa olsun ceza almadan bir antlasma sagladi. Herkes ceza gelecek ceza gelecek diye yirtinirken. Daha yeni 0 zarar aciklanmadi mi ben mi yanlis gordum.

Acayip bir is var ama cozemedim. Yonetim olarak oldukca basariliydi su ana kadar Cengiz yonetimi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Gerekçesi, Cengiz bir nevi bağımsız aday, iyi bir oy aldı hak ederek fakat arkası güçlü değil. Olası bir seçimde aday olmayı düşünenler ve çevreleri organize olup ibra etmemiş. Bu tür kongrelere giden çok az olur. 2500 oy alan Mustafa Cengiz'in ibrası yönünde oy kullanan sayısı 325'de kalmış. Yani Cengiz kendisine karşı yapılan bu hareketi öngörememiş, veya buna karşı organize olamamamış.  Kendisini desteklemeye gelecek 50 kişi daha bulsa ibra olacaktı.

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, Rewendor dedi ki:

Dursun Özbek'i ibra eden de, Mustafa Cengiz'i etmeyen de aynı karaktersizliğin eseri.

Sikdursun baskanligi biraktiktan sonra su kadar para verdim zart zurt diyip durdu. Cengiz  tum hesaplari inceletti en ince detayina kadar. Sik dursun’un suratina vurdu  herseyi corba etmis. Point otelden alicak vericek bir ton naylon fatura cikti . Dursun aci aci gulmekten baska cevap bile veremedi.  En son alicaginin bir kismindan vazgecti ( cunku oyle bir alacak yok zaten). Boyle bir adami gercekten ibra ettiler ve cengiz’i etmediler  inanamiyorum. 

Boyle bir sacmalik gormedim ben ya gs yansin bitsin kul olsun gulelim

Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar önce aynı kifayetsizliği "yetmez ama evet"çilerde görmüştük. Bugün hiçbiri ortada dolanamıyo o gün yediği haltı kabul edemiyo utançtan, bazıları utanmadan hala politika hakkında konuşmaya, kayda değer bir bilgi veya fikirleri olduğunu düşünmeye devam ediyorlar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Kalan tüm iç saha maçlarımızda en az 20 dk. O....Ç.... İnan Kıraç diye bağırmak lazım. Ancak belki o zaman bu zahtı muhterem gerçekten taraftar tarafından sevilmediğini anlar.  Ha UA samimiyse bu na katılır daha gür çıkar bu ses.

Ama Dursun ibra edilip bu adam direk bir komploya gidiyorsa vay halimize. Her başkan her divan kuruluna 2000 kişi ile mi katılacak arkadaş ibra edilmeme korkusu yüzünden.

Valla ben staddayım kalan maçlarda, her maç deneyeceğim inan kıraca koro küfürü yaptırmaya ama yetecek mi gücüm bakalım. 

Hala inanamıyorum şu duruma rezalet ötesi...

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, eldar dedi ki:

Gerekçesi, Cengiz bir nevi bağımsız aday, iyi bir oy aldı hak ederek fakat arkası güçlü değil. Olası bir seçimde aday olmayı düşünenler ve çevreleri organize olup ibra etmemiş. Bu tür kongrelere giden çok az olur. 2500 oy alan Mustafa Cengiz'in ibrası yönünde oy kullanan sayısı 325'de kalmış. Yani Cengiz kendisine karşı yapılan bu hareketi öngörememiş, veya buna karşı organize olamamamış.  Kendisini desteklemeye gelecek 50 kişi daha bulsa ibra olacaktı.

bu da safça olmuş. dursun'un ekibi güçlü hazırlık içerisinde, kongrede ibra etmeyebilir cengiz'i, gs tekrar seçime gidebilir diye biri söylüyordu. mehmet demirkol muydu ne hatırlayamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...