Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Alfred said:

Bir takım transfer yaptı diye taraftarı mutsuz olur mu ya? Cidden mutsuzum, umarım transferler tutarda yüzümü kara çıkarır yönetim ama pek umudum yok...

Maliyetlerinin muhasebesini yapmazsan alınabilecek en iyi 2 forvet alındı bizim ölçeğimizde. Zor ama stopere de Luyindama gelirse son yılların en kompakt ve firesiz kadro yapısı oluşacak, tek eleştirim yedek kaleci konusunda, hiçbir şekilde burası için isim dahi geçmedi gündem olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Alfred said:

Bir takım transfer yaptı diye taraftarı mutsuz olur mu ya? Cidden mutsuzum, umarım transferler tutarda yüzümü kara çıkarır yönetim ama pek umudum yok...

Maliyetlerinin muhasebesini yapmazsan alınabilecek en iyi 2 forvet alındı bizim ölçeğimizde. Zor ama stopere de Luyindama gelirse son yılların en kompakt ve firesiz kadro yapısı oluşacak, tek eleştirim yedek kaleci konusunda, hiçbir şekilde burası için isim dahi geçmedi gündem olmadı.

wtf, ismail çipe gayet iyi oynuyor kupada. gs'nin uzun zamandır elinde olan en iyi yedek kaleci.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

ben kolay kolay oyuncu begenmem ismail hakkaten iyi sirket olsa yatirim yapardim

5 seneye milli takim kalecisi, babacanin yasini tam bilmiyorum ama.

istiklal marsi geyigi ne? soylememis mi marsi?

İsmail kötü veya potansiyeli yok demedim, ancak EPL tarzı bakıyorum ben ikinci kaleciye. Sezonda zaten toplasan 2-3 maç as çıkacak önemli maçlarda kart, sakatlık falan olunca onda da sırıtmayan tecrübeli bir abimiz olursa daha mutlu olurum. İsmail-tier adamlar zaten oynasın kupada falan full
Sosyal ağlarda paylaş

Bullet, maliyet/performans endişelendiriyor beni. Bu maliyetlerde çok beklenti olacak. Yoksa Kostasın iyi hali benim istediğim pivot santrafor :D hemde senin istediğin bitirici adam. Ancak 14m yi bulacak bir diagne çok yüksek bir meblağ, kostasa yıllık 4.5 bulacak meblağ da keza çok yüksek. Umarım tutar dediğim gibi tutarsa elbette ki maliyetler kimsenin umurunda olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Profesyonel futbolcu Mbaye Diagne'nin transferi konusunda oyuncu ve kulübü Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş. ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 10.000.000 Euro tutarında transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcunun kendisiyle de 2018-2019 futbol sezonundan başlamak üzere 4.5 sezon için anlaşmaya varılmıştır.

2018-2019 sezonu için net 1.150.000 EUR sabit transfer ücreti

2019-2020 sezonu için net 2.350.000 EUR sabit transfer ücreti

2020-2021 sezonu için net 2.350.000 EUR sabit transfer ücreti

2021-2022 sezonu için net 2.400.000 EUR sabit transfer ücreti

2022-2023 sezonu için net 2.400.000 EUR sabit transfer ücreti

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

https://www.youtube.com/watch?v=J-yJOUsofWo
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...