Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

https://rerererarara.net/entry/2606545 said:

https://www.youtube.com/watch?v=H3SBw5P8_eE

diagne, mitroglou ve luyindama transferinin açıklandığı şu videoda deniz gülen'in ağzını dikkatle okuyun. diagne ve mitroglou'dan sonra kesinlikle luyindama demiyor. tam ne dediğini çözemedim ama sonu trezeguet gibi geldi bana. olası bir başka transfer ya da videosu hazırlanıp yatmış bir transfer olabilir belki.

0:54'üncü saniye.
Sosyal ağlarda paylaş

Trezege beklemeyin daha, kadroda yabancı yeri kalmadı.

Muslera
Mariano
Linnes
Maicon
Marcao
Lubulanya
Nakamoto
Fernando
Ndiaye
Donk
Belhanda
Feghouli
Onyekuru
Diagne
Mitroğlu

15 ediyor zaten.

Sınır 14. Maicon gidici diyorlar, giderse anca sınıra düşüyoruz.

Son dakka ce-eee diye Muslera'yı satarlarsa orasını bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

gomis kaç para istemişti de vermemişti yönetim? hem yarım sezon forvetsiz oynatıp hem de üstüne 13 milyon para veren yönetimi alkışlıyoruz..

bizimkiler ölmüş adamı getiriyor diye seviniyoruz

fenerbahçe, bjk-gs artıklarını aldı diye daha iyi takım haline geliyor

ondan sonra da "türk futbolu neden gelişmiyor"

mustahak bize böyle türk futbolu
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Neredeyse hiç kasımpaşa izlemedim ama YouTube baktım biraz şu diagne'ye, korkunç patlayacak gibi geldi, inşallah büyük yanılırım

Zenci umut bulut bence de ama hee türlü gol atar. Ben miroglunu daba sevecegimizi düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bana Diagne saman alevi gibi parlayıp bi göz kamaştırıp sonra sönecek ama uzun vadede Miroğlu daha faydalı olacak gibi geliyor zaten.

Adam kariyeri boyunca düzenli oynamış, oyun tarzı tipi Terim'e uygun, Avrupa görmüş, milli takım görmüş, tecrübesi var. Kariyeri düşüşte, ama öyle olmasa zaten buraya gelmezdi kolay kolay. Tam böyle ikinci parlama yapacak potansyel adam kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sabonis said:

Neredeyse hiç kasımpaşa izlemedim ama YouTube baktım biraz şu diagne'ye, korkunç patlayacak gibi geldi, inşallah büyük yanılırım

Zenci umut bulut bence de ama hee türlü gol atar. Ben miroglunu daba sevecegimizi düşünüyorum

https://i.ibb.co/kGdHq25/856-F7-F0-F-D464-4-D6-D-8-B9-A-FFFB00043-E10.jpg

https://i.ibb.co/BGLVvy8/F3-A9-A0-C7-1-D60-4112-A839-F1336-ACF2487.jpg

Aynen karsiim ben simdiden cok sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte klasik maç öncesi bak rakipte Yunan var Türklere böyle ayarmış goygoyu. Yunanistan'ın da her bölgesine gittim sayılır bir tane Türk nefreti olan adam görmedim, Reha Muhtar Atina muhabiriyken bir germişti ilişkileri yıllar önce o kadar sdfjsdf. Arnavut falan dese ok ama Türk komik yani, ama inanıyor tabii milli damar muhabbetine millet
Sosyal ağlarda paylaş

Adettendir iki tane 11 çıkartalım

Nando
Mariano-Marcao-Luyindama-Japon
N'Diaye-Fernando
Feg-Belhanda-Onyekuru
Diagne

İsmail
Linnes-Maicon-Semih-Ömer/Emre
Donk-Selçuk
Sinan-Akbaba-Yunus
Mitroglou

Bence fena değil, hatta as kadro baya güçlü. Rotasyonda orta saha için en azından Tolgay ile biz anlaşsaydık iyiydi. Sol bek yedeği de sırıtıyor, o bölgeyi de Linnes cover eder ihtiyaç halinde.

Bir de bilen aydınlatsın 15 yabancı oldu kim kadro dışı olacak?

Yalnız olası bir yabancı kuralı değişikliği bizi dağıtır, kadroda ilk 11'i geçtim yedek olabilecek kalitede bile yerli yok Emre Akbaba dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

Macion veya Donk kalacaktı zaten. Donk'u hem takoz hem de stoper olarak kullanabildiğimiz için mantıklı onun durması. Maicon'un ederi varken satılması lazımdı fakat Marcao soru işareti, Ozan satılmış ve Serdar da şutlanmışken beklenemsini de anlıyorum, şimdi sezon sonunda alacaklarına karşı bonservisi verilir serbest bırakılır falan en fazla
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...