Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Valla hazır Avrupa teklemiş, lig oluru var yok belirsiz iddiasız sezondayken iyi para getirirse satılabilir bence. Ama gelecek parayı nereye harcayacaksın, ona bakmak lazım.

Şu an takımda Muslera, Ozan, Linnes, Nagatomo ve Fernando dışında herkes iyi para getirirse satılabilir durumda gözümde. Bonservisi bizde olsa Ndiaye'yi de listeye eklerdim. Gençleri saymadım, onları tutalım tabii.

Bu kadro darlığında rotasyonda etkili olacak Emre Akbaba, Serdar Aziz, Donk, Feghouli gibi adamların da elde tutulması tercih sebebi olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rodrigues'in satışı çok kritik. Gerçi geçen sene özellikle son kulvardaki ivme ile gelen şampiyonlukta Gomis'in bile önündeydi fakat adamın tavanı o. Bu sene Onyekuru ve Feghouli de form tutarken para kazanma şansı geri tepilmezdi, iyi bir hamle. Sadece sezon başı satılsa hem yerine daha hazırlıklı olunurdu hem de 2-3 fazla kazanılırdı diye düşünüyorum.

Tabii diğer yandan forvet de yokken kaleye gidecek adam sayısında -1 olmak kötü. Bizim satışları artık sezon sonuna atmamız gerekiyor, bu takımın devre arasında ihtiyacı 7-8 bir bonservis girdisi yaratmaktı; Maicon-Belhanda-Feghouli satışı ile bekliyordum bu kaynağı fakat Gary ile olması iyi oldu. Acil 2 forvet alınması lazım ancak, gerekirse almasın stoper Donk'u falan oynatsın orada işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar fenere gitmiş sanırım. Bu kötü oldu, keşke a2 takımına verseydik bir zamanlar Eboue gibi. Orada körelip seneye Balıkesirsporda oynardı. Hiç kimse Galatasaray dan büyük değildir. Şampiyonluktan bile olsak önemli değil.

İş hayatımda da aynısını yaşıyorum. Resmi takılıp taviz vermediğim kişilerle bir problem yaşamazken, azıcık samimi olup sen aslansın, muhteşemsin diye gaz verdiğim elemanlar gelip ağzına sıçıyor. İş hayatımdan tecrübe ederek söyleyebilirim ki Serdar yapmasa bile, nasıl olsa bir şey olmuyor, ben muhteşemim diyecek başka bir oyuncu -oyuncular benzerini yapacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rodrigez 9 m euroya gitmiş. %20 si önceki takımının. Gs akıllı bir hamle yapmış, bundan sonraki satış 10 milyonu geçerse %20 alacakmış. Şimdi bu paralar kime harcanak o önemli. Gidip Tarık Çamdal 2 alacaksak boşuna gitti Rodrigez. Umarım faydalı ve akıllı transferler olur
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Serdar fenere gitmiş sanırım. Bu kötü oldu, keşke a2 takımına verseydik bir zamanlar Eboue gibi. Orada körelip seneye Balıkesirsporda oynardı. Hiç kimse Galatasaray dan büyük değildir. Şampiyonluktan bile olsak önemli değil.

İş hayatımda da aynısını yaşıyorum. Resmi takılıp taviz vermediğim kişilerle bir problem yaşamazken, azıcık samimi olup sen aslansın, muhteşemsin diye gaz verdiğim elemanlar gelip ağzına sıçıyor. İş hayatımdan tecrübe ederek söyleyebilirim ki Serdar yapmasa bile, nasıl olsa bir şey olmuyor, ben muhteşemim diyecek başka bir oyuncu -oyuncular benzerini yapacaktı.

dogru
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu itibarsızlaştırmada dünya markasıyız. Ahmet Çalık falan olsa anlayacağım da sen ligin en iyi yerli stoperini beş kuruş para kazanmadan, üstüne de rakibine hazır adam olarak gönderiyorsun. Terim çok güzel birşey demişti, büyüklerde kadro şişik para da yok, aramızda dönelim bu adamları diye de yine bize birşey düşmedi asddfsdhf

Şu an 4 büyüklerde olup da kendi takımlarında pek düşünülmeyen fakat başka takımda katkı verecek tonla adam vardı. Burak, Serdar, Eren, Tolgay, Ozan, Şener, Onur Kıvrak, Kucka vb.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir haber var gitmemiş diye anlamadım ben. Hala ne olduğu belli değil.

Fener uyum gereği bonservis ödeyemiyormuş. Serdar Aziz'in de 1,8m € alacağı varmış GS'den. FB "o parayı biz ödeyelim, bonservissiz verin bize, o para bonservis sayılmadığından fairplayi delmiyor, başka kalem" demiş.

GS reddetmiş, "biz senin paranı ödeyecez, bize Bursa'ya verdiğimiz kadar bonservis (4.5m €) getir, istediğin yere git" demiş. Serdar da "Önceliğim kalmaktı izin vermediniz, bırakın istediğim yere gideyim o zaman" diyormuş.

Tamam lig için çok iyi stoper, ama şu anda 4,5 verecek kulüp yok pek. Benim ümidim hala gitmeden takımda kalması, 2-3 haftaya da affedilmesi yönünde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim anlamadığım hem takıma uymadı, artık kadroda düşünmüyoruz diye açıklama yapıyosun hem de aldığın paraya satmaya çalışıyosun. kim neden senin istemediğin, kadronda düşünmediğin adama para versin ki. hani satıcaksanda şu açıklamaları yapmadan pazarla.
Sosyal ağlarda paylaş

ali coach yine cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor. 3-4 milyon euro vermeden alamaz. o parayı da veremez. serdar'ın gerekirse 1.5 milyon alacağı ödenir, sene sonuna kadar yatar. tarık gibi değil serdar ayrıca, yatmayı göze alamaz. gerekirse yurt dışına gidecek rusya olur katar olur.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük çapta ligler verir. avrupa zaten vermez.

edit: zaten araplar istemiş, serdar istememiş gitmek. ama gs, ucuza bjk-fb'ye satmam kusura bakma derse bir ortak yol bulmak zorunda kalacaklardır. serdar'ın 2020ye kadar sözleşme var, 1.5 sene yatarsa futbol hayatı biter.
Sosyal ağlarda paylaş

valla genel olarak sakatlık problemi olan ve uzun süredir maça çıkmamış, üstüne bide kendi teknik direktörü tarafından uyumsuz ve çalışma etiği sorgulanan bir stopere kimse 4 milyon falan vermez abi kusura bakmayın.

şu açıklamalar yapılmadan pazarlansa verilebilirdi belki ama şurdan sonra veren net salaktır.

kimse derken arapları falan düşünmüyorum onlar sow'a bile 18 19 milyon verdiler. 6 7de verebilirler ama ztn serdar en başta araplara gitmek istememişti diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...