Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Su an cok acil yama yapmamiz lazim - satmadan alamiyoruz, Mariano hem mevkii hem performans olarak elden cikarabilecek ve paran eden nadir adamlardan hele ki talep varken. Zaten 3.5'tan fazla kimse vermez. Bence baya mantikli.

3.5'a alamayabilirsin ama Feghouli'yi de satabilir misin bilmiyorum 3 e 5'e.

Su an takimda santrafor yok. X isimli dandik forvet bile is gorur su an Erenden fazla.

Devrede takimlarinda forma giyemeyen adamlara yonelip celmek lazim. Salliyorum Omar Niasse tarzi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabancı sayılır mı emin değilim. Kosovalılarda ya da en azından bi kısmında yerli sayılma durumu vardı alt liglerde gördüğüm kadarıyla ama detaylara hakim değilim. Zamanında da parasızlık ortmında önce Sinan Bolata hayatının kira sözleşmesini yapıp milyonlar sayıp sonra BJKdan Cenk'i almıştık. Var bi yoklukta parayı yedek kaleciye gömme mallığımız ırsi olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o tip yaşlı yabancı kalecileri eleştirmiyorum ya. Rotasyona alabileceğin bir pozisyon değil ki, as kalecinin bacağı kopmadıkça ilk 11 çıkıyor 90 dakika zaten.

Yedek kalecinin değeri sakatlık durumunda yapacağın imza maçlarda belli oluyor, o yüzden sigorta poliçesi ödemek gibi birşey yedek isimli kalecinin masrafı. EPL'de 35-40 yaş arası yedek kaleci dolu büyüklerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...