Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bohemian Rhapsody (2018)

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ben de izledim o film ile gerçekler arasındaki farklar videosunu. HİÇ önemli değil yahu o farklar, queen geldi geçti bu dünyadan Fredy Mercury tanımayan nesil için de önemli bir iş bu film. Doors'dan beri bu türün en iyi filmi oldu ben bayıldım bir kere daha gideceğim.

Rami Malek'in göz rengine takan da var mesela neden bi koyu lens takamadılar diyen - detay detay detay.

Ben asıl BR sürümünde ne kadar yeni sahne göreceğiz onu merak ediyorum. Live aid konserinin 24 dakikasının tamamını çekmişler mesela - son düzenlemede kesilmiş o sahne ve bir dolu sahne onları merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

liveaid de hiv yoktu daha sacma sapan bi zaman kirilmasi yaptilar drama icin.

dana22 said:

acaip yalap sap yuzeyel vs birsey olmus..bir milyon mevzu ya deginilmemis..bazi seylere deginmeye calismislar kasilip kalmislar..

olmayan hikayeyi anlatamamak gibi bir hissiyat uyandirdi bende..
best of queen albumunu acip gozlerini kapatsan bundan daha iyisini gorebilirsin diye dusunuyorum..

Müslüm filminde de söylemiştim aynı şeyi, burada da söylüyorum.

sonuçta bir hikaye yazacaklar film için. bir hikaye.

hikayenin giriş, gelişme, sonucu olmadığı zaman, rising action'ı, falling action'ı, climax'i felan olmadığı zaman,
o hikaye "oturaklı" bir his vermeyecektir.

elbette gerçekte olmayan şeyleri gösterdiler, bazı olayları çarpıttılar değiştirdiler felan.

adamın yaşadığı her şeyi birebir gösterseler, çok kopuk ve tutarsız bir hikayeyle karşılaşmış olurduk ki sıkıntı o da.

o yüzden böyle "şunu şunu koymamışlar o yüzden tırt olmuş" tarzı yorumları gereksiz buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Liveaid'de hiv yoktu, zaman kayması... Brain May'in kontrolünde olan bir film için böyle bir zaman kayması olabilir mi?

Müslüm 1 gün öldü diye morg'da saklanmış, validenin söylediğine göre. Bu film ile Müslüm (izlemedim ama) pek kıyaslanamaz gibi... Müslüm direkt dram orası belli. Adamın her yeri dram. Bu film adamı derde bağlamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

%70i yalan dolan bir film. müslüm daha kaliteli ve izlenesi. her bir röportajına kadar izlemiş bir queen fanıyım, yok abi bu filmden cacık olmaz. freddie'nin yaşamı asıl 85'ten sonra daha ilginç bir hal alıyor, efsane wembley konseri, opera mevzusu, solo dönemleri, 90 yılında ölüm döşeğinde takır takır allahlık innuendo albümünü çıkarması, tribute konseri falan. olum we will rock you şarkısı yaratılırken freddie'nin bıyığı var lan, bi kişi bile itiraz etmedi mi bu mallığa? ya da ne bileyim belki oyuncudan olsa gerek, freddie gerçek yaşamında bildiğin predatör, alfa bir tip, hani doğum günü ve çeşitli parti videolarında en azından bu tavır görülebiliyor; filmde önüne gelene vurdurmak için can atan sissy fuckboy bir tip gibi. bir tek john deacon doğru anlatılmış olabilir, adam mütevazi geldi mütevazi gitti, freddie ölünce bir daha müzik alemini geçtim medyanın hiçbir yerinde adını dahi duymadık, o derece bıraktı. diğer moruklar bırakmak bilmedi, başka tiplerle turneye çıkmalar falan. ulan kabul edin işte freddie=queen'dir. nedir bu soytarılıklar yani? filmin kategorisini 13A görünce zaten anlamam lazımdı bir bokluk olduğunu.

Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

%70i yalan dolan bir film. müslüm daha kaliteli ve izlenesi. her bir röportajına kadar izlemiş bir queen fanıyım, yok abi bu filmden cacık olmaz. freddie'nin yaşamı asıl 85'ten sonra daha ilginç bir hal alıyor, efsane wembley konseri, opera mevzusu, solo dönemleri, 90 yılında ölüm döşeğinde takır takır allahlık innuendo albümünü çıkarması, tribute konseri falan. olum we will rock you şarkısı yaratılırken freddie'nin bıyığı var lan, bi kişi bile itiraz etmedi mi bu mallığa? ya da ne bileyim belki oyuncudan olsa gerek, freddie gerçek yaşamında bildiğin predatör, alfa bir tip, hani doğum günü ve çeşitli parti videolarında en azından bu tavır görülebiliyor; filmde önüne gelene vurdurmak için can atan sissy fuckboy bir tip gibi. bir tek john deacon doğru anlatılmış olabilir, adam mütevazi geldi mütevazi gitti, freddie ölünce bir daha müzik alemini geçtim medyanın hiçbir yerinde adını dahi duymadık, o derece bıraktı. diğer moruklar bırakmak bilmedi, başka tiplerle turneye çıkmalar falan. ulan kabul edin işte freddie=queen'dir. nedir bu soytarılıklar yani? filmin kategorisini 13A görünce zaten anlamam lazımdı bir bokluk olduğunu.

YOK artık - çok ayıp ama Brian May belki de yaşamış en iyi rock'n roll gitaristlerinden brisidir. We will rock you o gitar solo olmadan we will rock you olur muydu? Roger taylor da DESTANSI işler yaptı - respect bro
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...