Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Bloodless

Performans/Fiyat yüksek olan bir telefon tavsiyesi

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Hatunum az önce telefonunu su dolu leğenin içine gömdü. Parçaladım tek tek kuruttum parçaları ama telefonu kurtaramadık :(

- performans/fiyat oranı yüksek.
- Özellikle kamerası lensi iyi olan
- Bataryası söyle 3100 mA üzeri olan

hangi telefonları önerirsiniz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
abi huawei leica lens kullanıyor bildiğim kadarıyla kullanma fırsatım oldu 1-2 kere baya başarılı, şuan note8 kullanıyorum gereksiz başarılı ama fiyat durumu var, direk iphone alsan alternatif alım opsiyonlarıyla o zaman çok mu zorlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Figh said:

abi huawei leica lens kullanıyor bildiğim kadarıyla kullanma fırsatım oldu 1-2 kere baya başarılı, şuan note8 kullanıyorum gereksiz başarılı ama fiyat durumu var, direk iphone alsan alternatif alım opsiyonlarıyla o zaman çok mu zorlar?

Alabileceğim telefon iphone 6s falan olur. 2 gb ram 32 gb hafıza için gereksiz pahalı geliyor. 2 yıl önce ki gibi GM 5 Plusa benzer ucuz ve hızlı bir telefon bakıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6s kullanıyorum. Aldığımdan beri wifiye bağlanma sıkıntısı var. Kamerası da diğer telefonlara göre net değil. Telefonu uzun ömürlü kullanan biriyim bir daha iphone almam. Fiyat performans açısından başka bir telefon tercih edin bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben de babama alicam. whatsapp'tan isle ilgili foto yollamak ve mail almak disinda internetle pek isi olmuyor ancak cok ses gorusmesi var. pili uzun gitmesi lazim. o yuzden redmi 5 dusunuyorum, nasildir bu telefon?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
s7 edge aldım çok acaip çekiyor
Bloodless said:

Iphone takıntısı var. Kamera olayı o yüzden epey önemli. Lensi iyi olan bir telefon daha çok içimize sinecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bu geçen sene patlayan samsung telefonların parçaları değiştirilmiş şekilde fan edition adı altında satıyorlar. 2 yıl garantili falan bayada iyiydi fiyatları sonuçta note 7 aslında telefonlar. 2100 gibi bişi diyordu bi arkadaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Hueawi P20 Lite nasıl? P20 ile aralarında sadece kamera ve processor farkı var gibi. Bu farklar ne kadar yüksek acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
deadwoll said:

Hueawi P20 Lite nasıl? P20 ile aralarında sadece kamera ve processor farkı var gibi. Bu farklar ne kadar yüksek acaba?

Ciddi fark var, kamerayı düşünerek alıyorsan alma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...