Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cobra Kai

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

Bugün başladım, bitiririm sanırım. yanlız o zenci veletin hikayesine çok zaman ayırdılar, keşke önceki sezon koysalarmış. herkes lv50 olmuşkwn lv1 eleman almak anlamsız bana göre.

anthony'nin z-gen dramaları da eklenince iyice macun gibi uzamış. devon bu sezon değil de geçen sezon gelse güzel olurmuş.

ayrıca tory ❤️

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadarki 3 sezonun en iyi finaliydi. Revenge of the Sith göndermesinin bu finale foreshadowing olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda şaşırtıcı bir finaldi, galip gelen kişi kimsenin aklına bile gelmeyecek biri çıktı.

Spoiler

Şike olayı ortaya çıkınca turnuva yeniden tekrarlanacak, 4. sezonda Julie gelip Miyagi-do'yu yeniden kuruyorum deyip bu yeni turnuva için dağılan ekibi geri toplayacak. Bu toplama takımı 4 sensei birden eğitecek bence.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Julie ancak sezon 5 te cameo yada bolumluk appearance olur. Zaten Chozen geldi, ustune Julie ye dojo kurmazlar. Johnny sezonun ilk yarisi Bobby ile beraber Meksika da, Kreese i de sezonun ilk yarisi icerde tutarlar. Ilk yari Larusso-Chozen vs Silver gider, sonrasi surprizler.

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.01.2022 at 18:29, µh dedi ki:

Geçen sezon çok baymıştı artık okulda kavga, bakkalda kavga, doğalgaz sırasında kavga işi de yorumlar iyi olduğu için 4. sezona da başladım bakalım.

ahahahha

kotu ama izleniyor idi 3. sezon. 4'e, 3'ten tiksindigim icin baslamadim henuz. bakalim bakalim.

Sosyal ağlarda paylaş

bu sezon daha guzel olmus.

gecen sezon ki "her karakterin yanlis anda, yanlis yerde olmasi" ekstremleri devam ediyor ancak gerci genclik dramasi iste. ne beklersin.

Lawrence gercekten de relatable ve komik yazilmis bir karakter.

Spoiler

"the human response to danger is fight or flight. but an eagle's response is fight and flight."

kisminda bayagi bir guldum abi. basarili. sezonun en iyi cumlesidir bence.

dasaaa tarafından düzenlendi
spoiler??
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
14 saat önce, Masticore dedi ki:

ilk sezondan sonra izlememiştim değer mi izlemeye devamını ? 

ne kadar öldürecek zamanın olduğuna bakar. ilk sezondan sonra ergen dramasını köstürdüler, tuttukça da uzatıyolar 2005 dizisi gibi, bazen öyle saçma şeyler yapıyor karakterler ki sırf çatışma uzasın diye... baya kavak yelleri ve lise defteri gibi, oraları 2x geçip eski karate kidcilerin kavgasını izlersen baya zaman kazanırsın sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...