Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2019 kisi, guney yarim kure, neresi?

Tim

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

British Airways’den alacagim var, beni Amerika dahil hemen her yere ucuruyo gidis donus ama tek sart Temmuz 2018 e girmeden almis olmak bileti.

Mevcut tatilleri de dusununce en mantiklisi 2019 kisinda guney yarim kure yapmak gibi. Haliyle nereyi onerirsiniz diye sorayim istedim.

Tsk.

* hanimla gidicem pek tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzmeli, dalmalı arada trekkingli bir tatil istersen Seyşeller diyebilirim. Musonu hortumu yağmurlu mevsimi yok. Biz ağustos sonu 9 gün kalmıştık, hava bazen bulutluydu falan ama hiç sıkıntı olmadı. Sadece tur harici kendim geziyim dersen (ana ada Mahe'de kalırsan) otobüsler seyrek geçiyor, taksilerde bizim havaalanı taksicilerinin güney yarım küredeki kayıp akrabaları. O yüzden araba kiralamak isteyebilirsin (ki İngiltere'de de araba kullanıyorsan hiç sıkıntı çekmezsin, direksiyonları sağda).
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

kafa dinlemeli tatil mi olsun istiyorsunuz yoksa gezmeli görmeli mi? machi pichu'ya falan gidiyor millet tarihi gezi için, çok özeniyorum valla.

Ben 2 gunde 25 yer gezebilen, gezse de bundan zevk alan biri degilim ya. Tarihi gezi de cok bayildigim bisey degil, iste daha cok gidelim, deniz varsa denize girelim, Izlanda gibi bi yerse kaplicada kafa dinleyelim, gezilecek yerlerini, ozellikle ormanini manzarasini arabayla gezelim kafasinda biriyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Güney Afrika tam dediğin gibi. Cape Town gördüğüm en güzel şehirlerden birisi. Çevresinde çok fazla tur da var. Beyaz köpek balığı turuna muhakkak git, olabildiğince küçük ve pahallı firma ile. Yoksa büyük eziyet olabiliyor. Diğer turlar zaten otobüs ile kolay şeyler.

Tim said:

µh said:

kafa dinlemeli tatil mi olsun istiyorsunuz yoksa gezmeli görmeli mi? machi pichu'ya falan gidiyor millet tarihi gezi için, çok özeniyorum valla.

Ben 2 gunde 25 yer gezebilen, gezse de bundan zevk alan biri degilim ya. Tarihi gezi de cok bayildigim bisey degil, iste daha cok gidelim, deniz varsa denize girelim, Izlanda gibi bi yerse kaplicada kafa dinleyelim, gezilecek yerlerini, ozellikle ormanini manzarasini arabayla gezelim kafasinda biriyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...