Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya balik avi

masa

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Oo süper. Kesin haber bekliyorum. sabah balıkçı takasıyla açılıyorum. Mercan, barbun, kubbes, karpuzcuk çıkıyor. Birde başa bela balon baliği var tabiki.
Şu ara jig avina çıkmak istiyorum, kaptan buldum bir tane. Neyse sen gelde konuşuruz:)
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

Balikla az alakam olsa gelirdim. =/

Gel öğretelim. Epey eğlenceli birşey, bağımlılığı var kesinlikle. Ramazanda açıldığımızda adamın biri şey diyordu telefonda "karıcım ekmek çarpsın balıkta değilim, iftardayım" sdfs

Aynen kıyıdan tutmayı bende sevmiyorum. Kayıkla açılmak çok farklı, kıyıdan tutmayla alakası yok. 3-4 arkadaş açıldın mı birde tadından yenmez. 4 pati toplanalım buradan, kapatırız tekneyi. Mangal filan da yaktırırız oh mis.

Hadi be çıksın 3 kişi daha. Olta vs herşeyi ben ayarlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Aynen kıyıdan tutmayı bende sevmiyorum. Kayıkla açılmak çok farklı, kıyıdan tutmayla alakası yok. 3-4 arkadaş açıldın mı birde tadından yenmez. 4 pati toplanalım buradan, kapatırız tekneyi. Mangal filan da yaktırırız oh mis.

Hadi be çıksın 3 kişi daha. Olta vs herşeyi ben ayarlarım.

kıyıdan ben seviyorum olta balıkçılığının olayı kıyıdan olan bana göre :d ama antalya kıyıdan çöl gibi keyif vermiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf said:

ooo ne zamandır istediğim şey bu yaaa
pazartesileri izinliyim sadece.

Antalyadaysan alalım senide.

photographer said:

Zamanında körlemesine aldığım bir olta valla hiç hatırlamıyorum ki belki üstünde yazar yazlıkta bakarım artık :D

Yazar kesin, fotosunu çek at yardımcı olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...