Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık A180 CDI

hayspat

Öne çıkan mesajlar

Abi daha ilk fotograftan araba beni alma uzulursun diyor dfsfsd

Belli ki rodaj falan hak getire, alindigi ilk gunden itibaren motoru bagirta bagirta cok hor kullanilmis. Yanlamalar, ani gazlamalar, frenler, ne ararsan yapilmis.

Kazasi da var uzerine.

BOYA TAKINTISI OLAN ARAMASIN, ALANA HAYIRLI OLSUN!!! sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

hayspat said:

ahhahaha abi sesli güldüm ya :D Araba yıkamadan yeni çıkmıştı yağmur yağacaktı yağmur yağmadan çekeyim dedim. Genelde insanlar kazaları başka hatası var mı vs gibi sorularla geliyo dumur ettiniz beni bu sorularla tebrikler hiç hazırlıklı olmadığım yerlerden çıktı :D

alıcı olmayınca insan forum ortamında böyle şeylere odaklanabiliyor tabi façsödma
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Abi daha ilk fotograftan araba beni alma uzulursun diyor dfsfsd

Belli ki rodaj falan hak getire, alindigi ilk gunden itibaren motoru bagirta bagirta cok hor kullanilmis. Yanlamalar, ani gazlamalar, frenler, ne ararsan yapilmis.

Kazasi da var uzerine.

BOYA TAKINTISI OLAN ARAMASIN, ALANA HAYIRLI OLSUN!!! sdfs

motosiklet mi abi bu ne rodajı. arabalar için rodaj denen şey 10 yıl önce bitmedi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Parcalarin birbirine alisma sureci var ne kadar bitti desen de. Alir almaz cok yuklenmemek lazim. Olup olmadigini zaten yakit tuketim degerlerinden de anlayabiliyorsun yeni araba aldiginda. Ilk bir kac depodan sonra tam oturuyor degerler.

Rodaji gectim, yipranma gercek bir sey. Binip kirbaci vurursan ona gore yipranir.

Alacaksan al ama, hayirli olsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...