Jump to content
BeIlow

Evde Kokteyl Yapımı Youtube

Öne çıkan mesajlar

§ 01 Eyl 2018, 20:40
yaptığın koktelye şekeri direkt atarak kendin ayarlayabilirsin onu illa şeker şurubu şeklinde koymak zorunda değilsin; at karıştır tadına baki at karıştır tadına bak efektif oluyor evde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2018, 21:45
Şekerin o şekilde eklenerek tamamen çözüleceğini sanmam. en azından benim kullanacağım kokteylde ya da sıcak suda eritip kullanmam kadar etkin olmayacaktır sanırım.
6 cl suya 10 küp şeker atıp tarife uyarak 1cl kullandım kokteylde ama orijinal tarife göre biraz daha tatlı oldu sanki. şimdi deneme yanıma yapana kadar bi sorayım dedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2018, 22:01
şeker ve şeker şurubu kullanma bence

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Eyl 2018, 22:04
hacı abi ilk defa tek kelimelik cevabına razıydım :)
haklısın bu arada söylediğinde evet ama onu çıkarıp yapınca resmen her şey değişiyor kokteylde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Eyl 2018, 06:22
Sanıp sanmamam mühm değil, ben sana yaptığımı söylüyorum:) ve eriyor şeker, esmer kullan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 05 Eyl 2018, 03:08
1:1 abi oran, gram bazında. karmaşıklaştırmaya gerek yok. suyu ılıt, şekeri erit, sonra bırak soğusun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Eyl 2018, 20:35
esmer kullanmayin . seker yerine migrosta meyve sekerleri var organik onlari kullanin. 1 e 1 olcu . bir bardak sekere 1 bardak sicak su

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Haz 2021, 19:22

Adam gitmiş bi daha da gelmemiş. Tam da herkesin her şeyi evde yapmaya çalıştığı zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Kas 2021, 07:23

adam bundan para kazanıyor artık hollandalarda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...