Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde Kokteyl Yapımı Youtube

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar uzun zamandır düşündüğüm bir projeyi sponsor bularaktan kısa sürede hayata geçirmeye başlayacağım. Konu ve tutorial kısmı kokteyl yapımı üzerine. Zaten bir çok kişinin sorduğu bir soruydu farklı bir şekilde yaklaşarak evde hiç bir bar malzemesi kullanmadan kokteyl yapımı eğitimi vereceğim. Merak edenler youtube ve instagramdan takipte olabilir. Arada burayada videoları aktarırım.

Youtube

Instagram

Onun dışında bu konuyla ilgili sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Şimdi burası pati olduğu için hafiften deneyimlerimden bahsedeyim : 10 yıllık barmenim, diageo bar üyesiyim, bu sene dbcmasters yarışması finalisti oldum, indigo, babylon, we, pi, 360 vs gibi bir çok bilindik mekanda barmenlik, bar şefliği ve işletmecilik yaptım. Hala barmenlik yapmaya devam ediyorum. Yurt dışından 4 farklı sertifikam bulunmakta, world class yarışmasına yarı finale kaldım, the maister oldum, dolucadan altın tirbişon kazandım, dünyanın bir çok iyi barmeninden eğitim ve sertifikam bulunmakta vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

baskan video kanalina video koymayi unutmussun.

haha daha başlamadım . yakında koyacağım. Açıkçası çok fazla takipçi beklemiyorum bende ama 100 bin 200 bin izlenimli türk kokteyl videoları var. Benim yapacağım tarzda neredeyse hiç yok olanlarda düzgün değil.

Punch tarifini yaparım. İlk önce klasik mojito ile başlayacağız ikinci video muz white russian olacak sürprizli o video.
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

dasaaa said:

baskan video kanalina video koymayi unutmussun.

haha daha başlamadım . yakında koyacağım. Açıkçası çok fazla takipçi beklemiyorum bende ama 100 bin 200 bin izlenimli türk kokteyl videoları var. Benim yapacağım tarzda neredeyse hiç yok olanlarda düzgün değil.

Punch tarifini yaparım. İlk önce klasik mojito ile başlayacağız ikinci video muz white russian olacak sürprizli o video.

(tu)

Yapta senden bisiler ogreneyim satarim burda kari kiza

Kokteyl bilgim vodka redbull ötesine geçemiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

kanalin adi cok naif olmus. logosuda oyle.

youtube gibi kurtlar sofrasinda daha akilda kalici ve iddiali bi isim koyman lazim. ne bilim, koktely krali, kafalar bi dunya, barmenim ulan ben, yalayin! gibi asdklfj

yani "Evde Kokteyl Yapımı" daha cok internetten videolari izleyip turkceye ceviren liseli kanal ismi gibi olmus sanki.

basarilar, videolar gelince basarim sub i.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha ilk önce Beygir Gücü koyacaktım ama vazgeçtim sonra. İsim olarak direk amaca hizmet etmek istedim ya. Öyle çok krallı filan bişi düşünmedim . Basic millet aratınca burası çıksın diye yaptım. Zaten videolarda kral kısmını görürsünüz şlsdflks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...