Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cd ler key satilir

Ceti

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar ben usa de oturuyorum fakat avrupada oturan bir suru arkadasim var, talep oldugu taktirde direk cd leri aldiracagim fakat sadece cd key leri yollayabilirim sizlere. kimseyi kaziklayacak halim yok, daha once kimlerle is yaptigimi bir suru insan biliyor. eger cd key istiyorsaniz fiyati 70 dollar. ozel msg atin. odemeyi paypal uzerindende yapabilirsiniz ve ya direk turkiyede bir citibank hesabim var ona yatirip dekont un scanlenmis halini emailima atarsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 11 Şubat 2005 19:38 tarihinde demiş ki:
almak istemiyorsan yorum yapmana gerek yok, bazi seyleri hemen almanin bedeli vardir.. oda 70 dolar arkadasim

Kısa yoldan para kazanmak ne güzel, orman ne güzel ağaçlar falan, dimi...

Yorum yapma benim bu forumdaki özgürlüğüm, istediğim konuya istediğim yorumu yapabilirim, sana da ancak katılıp katılmamak düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi adııma konuşayım benim tırnak yediğim filan yok ayrıca milletin neden bu kadar panik yaptığınıda anlamıyorum.. adam benden 5 lvl yüksek olmuş pek de bana koymaz açıkçası ben haftaya, hafta içi bi yerden temin ederim oyunu nasıl olsa sadece key e de 70 dolar verecek bi akıllı olcağını sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...