Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kelebekler (2018)

eldar

Öne çıkan mesajlar

Bu filme başlık açılmamış olması garip geldi. Özellikle her türlü abuk subuk filmle dalga geçmek için bile olsun o kadar yorum gelirken, Sundance'i kazanmış bir filme övgü-yergi herhangi bir yorum yapılmaması şaşırtıcı.

Ben beğendim filmi, komedi filmi değil, belki fragmanından öyle bir izlenim edinmiş olanlar olabilir. Komedi öğeleri araya serpiştirilmiş, kimisine harbi güldüm. Oyunculukları bir tane bağıra çağıra geçen tirad hariç beğendim. İzlemeye kesinlikle değer. Yıllar sonra hatırlanacak bir film değil ama. En azından beni o derece etkilemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

baya güzel, kendi deplasmanında 10/10 veririm, sonunu ayrı beğendim ayrıca.

mall of istanbulda izledim, 16. salona koymuşlar. bilet fiyatı cinemaximum a göre daha ucuz ama kocaman bir salon ve kocaman bir perdede izliyorsun filmi, hiç gitmemiştim oraya güzel salonmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Yani bilemedim sarmaşık filmini daha çok sevdim.

İkisi çok farklı abi ya. Sarmaşık horror kisvesinde aşırı politik bir film, bu baya feelz. Yerleri kıyaslanacak gibi değil. Teknik olarak ikisi de baya competent.

HANGİSİ? gibi bir soru yersiz biraz. Hani Loveless'la The Leviathan kıyaslarsın aynı yönetmenin filmidir de, bu çok mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Law said:

Yani bilemedim sarmaşık filmini daha çok sevdim.

İkisi çok farklı abi ya. Sarmaşık horror kisvesinde aşırı politik bir film, bu baya feelz. Yerleri kıyaslanacak gibi değil. Teknik olarak ikisi de baya competent.

HANGİSİ? gibi bir soru yersiz biraz. Hani Loveless'la The Leviathan kıyaslarsın aynı yönetmenin filmidir de, bu çok mümkün değil.
kaza ile ozel msg attim galiba neyse buraya yazayim tekrar. Kelebekler filminin bazi yeerinde cok sıkıldım, bazi sahneler komikti hani kotu bir film degil ama yani ne bileyim beni pek sarmadi. Tarz olarak faklilar haklisin sarmasik ve kelebekler ama sarmasik her acidan bence daha etkileyici bir filmdi. Oyuncukuklar olsun bende yarattigi etkiler olsun hikayesi olsun. Ben isin teknik kismi ile ilgili bor yorum yapamam siradan duz bir sinema izleyicisi olarak konusuyorum :).
Sosyal ağlarda paylaş

ilker canıklıgilin bu kadar meşhur olması beni değişik duygulara itiyo lan. sinema tekniğine, ekipmanlarına, diline falan kırık gibi kafayı taktığım 5-6 sene öncesi geliyor aklıma. kişisel sitesini/blogunu okur tartışmalara katılır şu nedir bu nedir diye sorar cevap alırdık falan.
youtube bazen güzel olabiliyor ya harbiden. kitlelere ulaşmak için en iyi icat, internetten bile iyi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ben ders aldım ilkerden bilgideyken.

o zamanda cıkıp ilk derste "kacınız yonetmen olmak istiyo" diye sormustu. normalde sinama televizyonculara verdiği için ders tabi ehrkez el kaldırıyo. salon nerderyse tümüyle vcd pov falan olduğu için herekz böle mal mal baktı sevindiydi aa iyimiş ya diye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...