Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Sistem ve Neverwinter

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar. Aranıza yeni katılmış biriyim ve bu ilk mesajım çok heyecanlıyım ellerim tiTriYor :) [uff berbat espiriydi] Herneyse yeni bir bilgisayar yaptırdım ve şu an için bir ev kullanıcısının sahip olabileceği en iyi bilgisayara sahibim (aman nazar değdirmesin) Fakat merak ettiğim nokta şu, bu oyunu oynayabilmek için cd ve iyi bir bilgisayar dışında neler gerek? Yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla.[hline]Spartan Selamon - Gururlu Tepe Cücesi
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin, yeni bilgisayarın da hayırlı olsun.
İhtiyaç duyabileceğin şeylere gelince, D&D kurallarını bilmen oyuna alışmanı kolaylaştıracaktır ama bu şart değil, oynayarak da yavaş yavaş kaparsın.
Bunun dışında nwn sahibi birkaç arkadaşın da olursa, birlikte çeşitli modlar oynayarak çok eğlenebilirsiniz.
Bu arada madem bilgisayarın iyi, bence bütün grafik özelliklerini full aç. Özellikle de grafik kartın destekliyorsa Shiny Water özelliğini kesinlike aç.
Hadi iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 12 June 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
adamda GeForce fx var ekran kartı dsteklemesse yuh olsun derım[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır

Yok yani mesela 1.25 yamasına kadar ATI Radeon sahipleri bu özelliği açamıyorlardı da o yüzden özellikle belirttim.

Eğer orjinal nwn sahibiysen işin rahat. Multiplayer'a girip yeni bir account aç ve sonra istediğin server'a gir.
Ama eğer kopya kullanıyorsan biraz sıkıntı yaşayacaksın. Çünkü ancak seninle aynı yama ve cracki kullanan kişilerle oynayabilirsin. Cd key'in kabul edilmeyeceği için orjinal serverlara giremeyeceksin. Ama arkadaşlar arasında rahatça oynayabilirsiniz. İstersen agszone'un sitesine bir bak, onların 1 tane crackli nwn serverı vardı, hem de 7/24 açık galiba. Bir de Avaturk açmayı planlıyor ama henüz bu konuda fazla bir bilgi yok, onlar crackli açmayabilir de.
Yama için aşağıdaki adrese bakabilirsin.

http://nwn.bioware.com/support/patch_english.html

Bir de sana mod yükleyebileceğin adresi de vereyim. Buradan açıklamalarına bakıp istediğin modları da çekebilirsin.

http://nwvault.ign.com/Files/modules/modulesTop2.shtml

Umarın yardımcı olabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 12 June 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
adamda GeForce fx var ekran kartı dsteklemesse yuh olsun derım[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır

her geforce'da açılamıyor o özellik, geforce3'lrden itibaren eklendi benim bildiğim. bende geforce2 mx var mesela açamıyorum..[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...