Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 - Bahar

ShadowFury

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ben sadece sunlari izliyorum, azalttim animeyi zaman darligindan ve artik cogu shonen'in eglence vermemeye baslamasindan. Bunlar benden onayli ama:

Megalo Box: AOTS direk. Devamini okuma listenin, liste kacmaz. Git izle.

Amanchu: Okuma dedim oglum, Megalo Box'u izlediysen devam. Ilk sezon sezonun en iyi feel-good animesiydi, bu da bu sezonun en iyisi.

Full Metal Panic! Invisible Victory: Izlemeyen ocak disidir. Testarossa teyzenizdir, yamuk yapmayin.

Captain Tsubasa: NOSTALJIIIII!!! disinda fena degil. Ama NOSTALJIIIII!!! asil olayi. Cocuklugunuzu yasamadiysaniz ya da daha bebeyseniz, vaktini kacirdiysaniz atlayin.

Persona 5 the Animation: PS4, PS3 ya da modern i7 islemcisiniz ve Vulcan destekleyen GPUnuz (https://rpcs3.net/) varsa ve oynamadiysaniz dokunmayin tabii, gidin oynayin lan! Yoksa her sekilde sezonun en iyilerinden.

Tada Doesn't Fall in Love: Rom-Com. Ama karakterler, ortam filan guzel. Oyku ben cok kliseyim diye geliyor gibi ama olsun, eglenceli.

It's Difficult to Love an Otaku: Seinen romcom. Kalitelisinden.

Steins;Gate 0: VN'yi okuduysaniz izleyin tabii. Yoksa adamin siniri bozmayin, ilk oyun Steam, Vita ve iPad icin var, ikinci de (bu yani) haftaya cikiyor. Bunu izleyip de kendinizi oyundan mahrum etmeyin. Adam olun.

Tokyo Ghoul:re: Bundan once izlenecek bir suru anime var, okunacak VN var. Zaten izleyen izliyordur. On numara seri ama.

Boku no Hero Academia & Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressha-hen: Ustekiyle ayni. Donemin en iyi Jump serilerinden bunlar. Ben izlemiyorum gerci, Jump'dan takip ediyorum.

Devils Line: Supernatural seinen. Fena degil.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ben sadece sunlari izliyorum, azalttim animeyi zaman darligindan ve artik cogu shonen'in eglence vermemeye baslamasindan. Bunlar benden onayli ama:

Megalo Box: AOTS direk. Devamini okuma listenin, liste kacmaz. Git izle.

Amanchu: Okuma dedim oglum, Megalo Box'u izlediysen devam. Ilk sezon sezonun en iyi feel-good animesiydi, bu da bu sezonun en iyisi.

Full Metal Panic! Invisible Victory: Izlemeyen ocak disidir. Testarossa teyzenizdir, yamuk yapmayin.

Captain Tsubasa: NOSTALJIIIII!!! disinda fena degil. Ama NOSTALJIIIII!!! asil olayi. Cocuklugunuzu yasamadiysaniz ya da daha bebeyseniz, vaktini kacirdiysaniz atlayin.

Persona 5 the Animation: PS4, PS3 ya da modern i7 islemcisiniz ve Vulcan destekleyen GPUnuz (https://rpcs3.net/) varsa ve oynamadiysaniz dokunmayin tabii, gidin oynayin lan! Yoksa her sekilde sezonun en iyilerinden.

Tada Doesn't Fall in Love: Rom-Com. Ama karakterler, ortam filan guzel. Oyku ben cok kliseyim diye geliyor gibi ama olsun, eglenceli.

It's Difficult to Love an Otaku: Seinen romcom. Kalitelisinden.

Steins;Gate 0: VN'yi okuduysaniz izleyin tabii. Yoksa adamin siniri bozmayin, ilk oyun Steam, Vita ve iPad icin var, ikinci de (bu yani) haftaya cikiyor. Bunu izleyip de kendinizi oyundan mahrum etmeyin. Adam olun.

Tokyo Ghoul:re: Bundan once izlenecek bir suru anime var, okunacak VN var. Zaten izleyen izliyordur. On numara seri ama.

Boku no Hero Academia & Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressha-hen: Ustekiyle ayni. Donemin en iyi Jump serilerinden bunlar. Ben izlemiyorum gerci, Jump'dan takip ediyorum.

Devils Line: Supernatural seinen. Fena degil.

BASIC as fuck.
Sosyal ağlarda paylaş

3. 4. bölümlere filan geldiğimize göre listeleri dökün.
Sequelleri filan biriktirmeye devam ediyorum, daha izlemedim. Steins Gate, Persona, FMP, FLCL filan ayrı tutuyorum o yüzden. -ki onları ayrı sıralamak lazım zaten.

AotS adayları/Top Tier
Megalo Box: Karakterler olsun animasyonlar olsun çok iyi. Tek kelimeyle mükemmel olmuş.
Golden Kamuy: Bu da çok iyi, konusu filan ilk bölümden sardı. Tarzı filan da mükemmel. Bunu da çok sevdim.

Çok iyi
Hinamatsuri: Çok keyifli. Bir üst listeye çıkabilir gidişata göre. Kesin izlenir.
Wotaku ni Koi wa Muzukashii: Sezonun romcomu. Nerd romance animeleri bayağı hoşuma gidiyor Net-juu no Susume, Gamers filan gibi, bunu da bayağı sevdim o yüzden.
Gun Gale Online: Aksiyonu çok iyi, animasyonlar kaliteli, taktikler filan da işin içine girince mükemmel olmuş. Hem Gary Stu da yok, daha ne olsun?
(Gerçi şimdi bunu dedim ya Kirito uçarak gelip hikayeye dalar kızı haremine katmak için :p)
Mahou Shoujo Site: Grimdark Mahou Shoujo animeleri rüzgarı arkasına alıp gidince devamı geldi tabi ama çok zorlayınca da olmuyor ya, hikayeye yedirememişler mi desem ne desem. Genel olarak sevdim aslında, güzel, ama bir eksiklik var. İyi de diyemiyorum, meh te diyemiyorum arada biryerde. Potansiyeli var ama, o yüzden iyi listesinde.

Meh
Hisone to Maso-tan: Güzel aslında, eğlenceli filan. Çerezlik izlenebilir.
Devils Line: Bir grimderp anime daha. Genel olarak fena değil de fazla zorlayınca olmuyor faktöründen puan kaybediyor bu da. O yüzden meh. Gore for gores sake için Tokyo Ghoul filan var zaten, çakmasına gerek yok.

Dropped
Souten No Ken: Hokuto no Ken üzerine bu kadar rezil birşey yapmaya nasıl içiniz elverdi ya? Animasyonlar çizimler filan berbat. Konu da pek sarmadı zaten. İlk bölümden dropped. Sonradan güzelleşiyor derseniz devam ederim belki, ama o zulme katlanacak birileri çıkar mı bilemem :p
Caligula: Bir yandan fazla kasıntı, bir yandan fazla tırt, pek sevemedim. Sonradan güzelleşirse izlenebilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...