Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dune

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

Baya guzeldi. Atmosferi cok iyi vermis, kostumler, renkler muzik vs cok iyi. Kisitli zamanda, sadik kalarak anlatilmasi gereken  bir kurgu oldugunu goz onune alarak, elestirecek pek birsey bulamadim.

Kynes karakterinin bazi replikleri cok kasinti geldi sadece. Eline erkek repligi verilmis bir kadin hissi uyandirdi.

Kendimi iyi adamlari tutarken buluyorsam filmdeki kotu adamlarin, catismanin, guc dengesizliginin betimlemesi guzel yapilmis demektir. Yoksa iyilerin iyiligi, guclunun gucu yavan oldugu icin kotuleri tutarim genelde (bkz Star Wars).

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, eldar dedi ki:

Kitabını aldım okuyorum da, ben bunların eski gezegenlerini verip Dune'a temelli taşındığını anlamamıştım filmde, benim kıtlığım mı bu?

hayir ,  sanki 2.  1 gezegen veriyorlarmış gibi anlatmışlar filmde ya da gezegen vermek değil de  Spice harvest'ini  Atreides'lere geçtiğini onun için  dune'a gelmişler gibi göstermişler filmde. 

Sosyal ağlarda paylaş

Film hakkımda yorumum  katılmayan katılmıyorum desin. 

Spoiler

Benim sevmediğim şey  aynı flash forward'ı 100 kere göstermesi. Yeterrrrrrrr dedim. Bu kadar yavaş alıcağına  5 saatten kıstık dediğiniz filmden  yani Arrakeen'den  daha çok şey gösterirdin. Dune şehrini gösteren bir bok yok. 

Bir de müzikler çok   Hanz Zimmer ben burdayım demiş  ya asdafg. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...