Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dune

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

14 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

çok istedim de hiç okumadım kitapları, merak ediyordum. mamoa'ya verdikleri "-KAS YAPTIM +O KAS MI LOL", Marvel tier rezalet şaka sahnesi laçkalığı var mı ya bu dünyada, bi beni mi triggerladı?

Şunun aynını ben düşünüp yazmıştım ?

Genel seyirciye uymak adına 1-2 böyle şey varsa ama film sağlamsa sorun yok ama bu kadar ağır bir konusu ve içeriği olan kitabı marvel action tarzında yapmasınlar lütfen.

Sosyal ağlarda paylaş

Hahahah bu neymiş ya adam salvador dali ve orsol welles i falan oynatmaya kalkmış. Büyük patlamış ama tabii ki

Bide kitabı hatırlayın, idaho tam olarak warrior codela yaşayan ama diğer taraftan böyle hafif uçarı resmiyete pek değer vermeyen bi tip ve bu yüzden fremenlerin arasında yaşamaya ve liason olmaya gönderiliyor başta, paulle de çok samimiler. Birebir kitapta olmasa da gayet yapabileceği bi şaka, karakter dışı değil.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, axedice dedi ki:

Hahahah bu neymiş ya adam salvador dali ve orsol welles i falan oynatmaya kalkmış. Büyük patlamış ama tabii ki

baya fail oluyor da buradan dağılan bir sürü fikir ve dizayn diğer filmlere taban oluşturuyor birçok yerde, örneğin gigerin alyene yaptığı dizaynlar vb.
azıcık şerefin varsa izleyebilirsin, https://www.imdb.com/title/tt1935156/

Sosyal ağlarda paylaş

ya şu "haha sıska ve kısa erkek, öl :D" temalı şakalardan bıktım. fatshamingidir, ırkçılığıdır bayağı triggerlanıyor millet ama olan benim 1.70'lik hemcinslerime, spaghetti vücutlu dostlarıma oluyor. toksik maskülinite falan diye zırlayıp sonra 1.90lık erkeğin ağzından 1.60lık erkekleri en popüler filmlerde - dizilerde eziyorlar ve buna kimsenin sesi çıkmıyor. rezillik ya. 

p.s. 1.80 boyundayım, özgüvensizliklerini yansıtmışsın diyeni duvarla arama alırım.

Sosyal ağlarda paylaş

55 dakika önce, Ovacikpirinci dedi ki:

ya şu "haha sıska ve kısa erkek, öl :D" temalı şakalardan bıktım. fatshamingidir, ırkçılığıdır bayağı triggerlanıyor millet ama olan benim 1.70'lik hemcinslerime, spaghetti vücutlu dostlarıma oluyor. toksik maskülinite falan diye zırlayıp sonra 1.90lık erkeğin ağzından 1.60lık erkekleri en popüler filmlerde - dizilerde eziyorlar ve buna kimsenin sesi çıkmıyor. rezillik ya. 

p.s. 1.80 boyundayım, özgüvensizliklerini yansıtmışsın diyeni duvarla arama alırım.

Of cok korktum, bi beni duvarla arana alsana hmmmfs hmmmfs bak heyecanlandim bile

Salak salak insanlar salak salak duyarlar kasiyor diye bizde suna duyar kasmayalim bizahmet. KASSIZ ERKEKLER USULUR ?

Sosyal ağlarda paylaş

duvarla araya alma olayı pati tarihindeki sexting'e referanstı. o sözümde tabii ki ciddi değilim.  

kısa erkek nefreti konusunda da hassas davranıyorum çünkü insanları anksiyete ve depresyona sürükleyen bir şey bu. zaten bu sorunlardan herkes yeterince payını alıyor, bir de bu grup filmlerde, dizilerde sürekli bullyleniyor. fatshame yine anlaşılır bir şey. boğazınıza hakim olmak için seyyit onbaşı olmanıza gerek yok; az yiyin zayıflarsınız ama kısa boyluysanız femboy olmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok. astolfo best waifu.

dune'e laf attığım yok ama "hulk smash! puny god! haha you no muscle!" tarzı esprilere gülecekseniz yetişkinlerle aynı masada yemek yemeye uygun olmayabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...