Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dune

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Sam adlı kullanıcının mesaj kutusu doludur.

çok pardon ya arcane senden önce quotelamış, dur biraz yer açayım lol.

benim öm kutusu warhammer dwarf'larının book of grudges'ı gibi olmuş ya, kime karşı belge çıkarmak gerekebilecekse tutuyorum lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Dune'un aslında dönecek bir kaderi yok

https://pbs.twimg.com/profile_images/465132229090222084/LDOuz3QW_400x400.jpeg

Bu göt oglan hiç bir şey yaptırmıyor,ettirmiyor diye biliyorum. Ne oyun, ne film ne de boardgame franchise'a takılıyordu. Yaptırmıyor derken parada mi anlasamiyordu yoksa projeleri mi beğenmiyordu bilmiyorum ama yönetmen seçimi bundan daha iyi olamazdı.

bu herif 6 kitap daha çıkartmış ya biriyle ortaklaşa

ilk 6 nın sonundayım şu yeni seriye hiç başlayasım da yok ama iş arkadaşım almış yanımda okuyor. insanın çanı çekiyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ilk seri 3 ten sonrası bi sıkıntı basıyor ya okurken

tamam setting efsane güzel falan da

kitapların sonu da bir yere bağlanmıyor sik gibi kalıyorsun 800 sayfa okuduktan sonra, ee bu mu yani diyorsun

ilk 3 kitaptan sonrası pişmanlık bençe

gerçi asimow un foundation serisinden sonra okudum, ne okusan kesmez ondan sonra sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

orjinalı pahalı ya sdf

bi sandman serisi omnibus çakayım kendime dursun kütüphanede artistlik yaparım millete dedim, 2 kitap 250$ , 1000 tl amk

ama alçam galba ya, istiyorum
sayfalar yabış yabış olmaz umarım okurken

o neymiş öyle ya, allahtan zamanında toplamışım. Eskiden 20 liraya yabancı kitap getirtebiliyorduk Robinson'dan. 500 lira ne yuh.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Auril said:

orjinalı pahalı ya sdf

bi sandman serisi omnibus çakayım kendime dursun kütüphanede artistlik yaparım millete dedim, 2 kitap 250$ , 1000 tl amk

ama alçam galba ya, istiyorum
sayfalar yabış yabış olmaz umarım okurken

o neymiş öyle ya, allahtan zamanında toplamışım. Eskiden 20 liraya yabancı kitap getirtebiliyorduk Robinson'dan. 500 lira ne yuh.

eder ya aslında

https://www.youtube.com/watch?v=-22He6oOdeM
Sosyal ağlarda paylaş

işte kolleksiyonluk bir şey bu
normal kitaba werilmez tabii

ya full got serisini aldım ben çok komik bi paraydı hatırklamıyorum bile ne kadar direkt basmıştım orderi

bu ekstrem bi baskı we hakikaten kolleksiyonluk , deri meri kaplı okurken boşalma garantili falan galba ben seyrederken hareketleniyorum zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Geçenlerde çekimlerini bitirdiler, pp ye geçti film.

Konuşuldu mu başka bir yerde bilmiyorum ancak yine Villeneuve'ün yönetiminde Bene Geserit'leri konu alan Dune: The Sisterhood isimli bi dizi gelecekmiş, nerede ne zaman soruları ise daha cevaplanmadı bildiğim kadarıyla.

Marl0_on tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Ben dün 3. kitabı bitirdim 4. nün başını biraz okudum.Ancak bu serinin neden bu kadar sevildiğini anlayamadım. Kitap akmıyor resmen. Anlatımı çok ağır, hatta bazı yerlerde resmen neden bahsedildiğini anlamıyorum bile.

Bu kitabın filminin akıcı ve ilgi çekici yapılabileceğine pek inancım yok. Çoğu şey felsefik ve karakterin kendi içinde yaşadığı şeyler olduğu için bunun filme aktarılması zor olacaktır. Ayrıca kitap aksiyon kıtı olduğu için film kitabın özel hayranları dışındaki kitle tarafından sevilmeyecektir. Bakalım şaşırtacak mı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...