Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mythic+ Boost grubu

tunch

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

applev0dka said:

tunch said:

bize sağlam bi tank lazım

ya da biraz bana sabır göstericeksiniz yüksek keyleri tanklamaya alışıcam blood dk olarak

feral spec feral itemler ile falan firelands tanklıyordum ben bir aralar ya good old days...

isteyerek değil bu arada respec yapmayı unutmuşum sdsafsafsafa

bir de abi oyuna neden iş gibi bakıyorsunuz ?
bu kafayla yaklaşınca sanki oyundan sıkılır insan sıkılmaz mı

abi baktım durum o hale geldi, daha 3. hafta 9 mitik kesmişim coşmuş gidiyorum filan psikolojime dokunmaya başlamış. sildim. açtım AC:Origins bitirdim, witcher 3 farmladım, skyrim falan oynadım.

cidden huzur geldi hayatıma. UO oynuyorum onu bile arada bi demise'de açıp Gauntlet'te major artifact farmlayıp çıkıyorum.

Bi zamandan sonra artık oyun için sorumluluk almak insanı cidden yoruyormuş. Hem işe güce hem oyuna daha kaliteli zaman harcamaya başladım.

Bırakın abi iş haline geldiyse. Memuriyete döndüyse bi noktadan sonra, hiç durmayın.

ps: ac: origins bi AC oyunu olarak b*k gibi bu arada. AC tadı vermedi. Ama open worldler arasında en iyilerinden biri. AC olarak oynamayacaksanız çok keyif verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

iş gibi bakarsan zevkten çıkıp zorunluluğa dönerse fena soğuyorsun ya.

ben fifa'da yaşadım bunu.

squad battle için her gün gerekli sayıda maçı yapmak zoruda hissettim kendimi, başka oyun oynamak istedim ama önce o maçları yaptım en sonunda fena bayıp 2-3 ay hiç dokunmadım.

başka oyunlara geçtim, şimdi eserse 2-3 günde bir 1-2 maç atıyorum böyle daha iyi valla
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...