Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mythic+ Boost grubu

tunch

Öne çıkan mesajlar

Selamlar

960 gear üstü olup da mythic boost işine girememişler vardır aramızda

Kendi aramızda takım kurup oyun parasını çıkartıcak kadar boost yapabilecek bi kadro kursak, hem arada 5.yi alıp key de pushlarız kendi aramızda

detay konuşmak için discord ekleyebilirsiniz : tunch#6848
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

bize sağlam bi tank lazım

ya da biraz bana sabır göstericeksiniz yüksek keyleri tanklamaya alışıcam blood dk olarak

feral spec feral itemler ile falan firelands tanklıyordum ben bir aralar ya good old days...

isteyerek değil bu arada respec yapmayı unutmuşum sdsafsafsafa

bir de abi oyuna neden iş gibi bakıyorsunuz ?
bu kafayla yaklaşınca sanki oyundan sıkılır insan sıkılmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

bir de abi oyuna neden iş gibi bakıyorsunuz ?
bu kafayla yaklaşınca sanki oyundan sıkılır insan sıkılmaz mı

çünkü oyunda belirli bir progress e ulaşmak istiyorsan oyun seni buna zorluyor. mesela önceden yüksek m+ yapmak için +15achievemnti vardı onu gösteriyordun hadi tmm kabul edilebilir ama şimdi m+score diye bir halt çıktı. +15 için saçma sapan yüksek skor istiyorlar.

ben haftada 1-2 kere yüksek m+ yapaniliyorum . ilvl olmuş 965. yani +15 dıngeonı da her türlü tanklayacagım belli. tanklamışım zaten :) ehh adam 965-970ilvl adamdan score istiyor. o yüzden guildin ile arkadaşın ile bu işi yapmak önemli. öbürtürlü zaten dediğin gibi sıkılıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun seni zorlamıyor abi buna.

aptal community zorluyor.. eskiden wowda böyle şeyler hiç yoktu.

264 ilvl düşen icc için 240-250 civarı alınırdı. 230lar falan olurdu aralarda. achi linklemek öyle ölümcül bir şey değildi.. üstünde maviler olurdu girdiğinde epic iteme upgrade yapardın

şimdi raid girmek istiyorsun atıyorum 1000 ilvl düşüyor içerden, adam senden 1010 ortalama istiyor wtf ????

full + full epic lengedary dizdikten sonra napayım senin kurduğun raidi

yoksa oyunun bir şeye zorladığı yok, gayet 20-30 ilvl düşük ile yapılabiliyor raidler.
Sosyal ağlarda paylaş

bu olay tbcden beri var yalniz.GS ile başladı daha sonra bossu kaç kez kestiğine kadar gitti .+larlada işte doğal olarak skora bakıyorlar ; cunku adamı alıyosun 950ilvl bi şekilde 100k vermiş achv satın almıs, ilk trashte patates oluyor bazı gruplara giriyorum ilk bossa girmeden kill count 30 falan doğru düzgün insanlarsa duruyorum sonuna kadar ama volcanodan 40m dmg yiyip flameleyen velet varsa anında quit en güzeli,.yapılan en iyi ingame sistematik bu hatta "oyunculuk" diye bişey yok cunku item lvl her türlü eziyor max dps vs. için yoksa dünyanın en iyi adamı gelsin belirli bi ilvlla yapacağı performans ortada 50ilvl üstü otizmli adam daha iyi oynamasada raid yararına daha iyi işler çıkarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

oyun seni zorlamıyor abi buna.

aptal community zorluyor.. eskiden wowda böyle şeyler hiç yoktu.

264 ilvl düşen icc için 240-250 civarı alınırdı. 230lar falan olurdu aralarda. achi linklemek öyle ölümcül bir şey değildi.. üstünde maviler olurdu girdiğinde epic iteme upgrade yapardın

şimdi raid girmek istiyorsun atıyorum 1000 ilvl düşüyor içerden, adam senden 1010 ortalama istiyor wtf ????

full + full epic lengedary dizdikten sonra napayım senin kurduğun raidi

yoksa oyunun bir şeye zorladığı yok, gayet 20-30 ilvl düşük ile yapılabiliyor raidler.

^^that

Vanillada biz adamda skill var mı, bossu okumuş mu, taktikleri biliyor mu, raide ne katacak da bizi kurtaracak diye bakıyoduk. Hatta ve hatta ne kadar çok wipe yediyse o kadar progress yapmış sayıyorduk. TBC'ye kadar da böyleydi. Gerizekalı TBC'de Illidan'ı kesmeyi kafaya koyan bir grup Swedish pleb böyle bir bok çıkardı addonlarla, o günden beri gitti Blizzard bunu takip etti. Evet yaptığın heal ve DPS'e etkisi var ama, bunun sebebi insanlar değil, community. Faceroll yaparak ONYÜZMİLYOR can ile boss tanklayan tank var amk. 10 milyon can nedir ya?(Allahtan aşağıya çekeceklerini söylediler)
Sosyal ağlarda paylaş

Talent çeşitliliğini de ortadan kaldırdılar mesela. Herkes aynı.
6 tane (artık kaçsa) talent ağacı için seçenek koymuşlar. Hybrid mybrid yapamıyorsun. Eskiden parasında değildik. Respec için kaçbin gold harcar raid için en iyisi hangisi ise o talentlere verirdik.

Atıyorum bir paladin BoK atarken, Diğeri BoW atardı, Öbürü BoS atardı bunları bölüşürdük felan.
İşte warlock kimi SSleyecek, raid tankı yatamadan önce paladinler sırayla Sacrifice atardı progress kurtulsun diye.

Şimdi? Hiçbiri yok. Faceroll yapıp progress yapıyolar.

Afedersin Lore zaten olmuş kerhane, kim nerden geldi niye geldi, ölmüştü nasıl dirildi belli değil.

Açın 2004den bu yana olan tüm World First'leri izleyin, 2010dan sonra sapıtıyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

casual friendly yapcaz diye kasıp iyice retard friendly yaptılar her şeyin içi boşaldı.

talentler boş, itemler boş, speller boş.. casual olunca sırayla 3 spelle basamıyorsun herhalde diyerek 3 spelli tek yerde birleştirdiler falan..

başarılı raidin yolu ne gear scoredan ne achiden geçiyordu, oturup adam gibi taktik izleyen çalışan gruplar gayet rahat kesiyordu bossları. iyi oyuncu item açığını kapatıyordu..

lava pool içinde duran aptallar da boss kesebilsin diye bu hale getirdiler oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Giriş seviyesi aşağı indi de yüksek seviye genel olarak hem daha zor hem daha fazla dedikasyon istiyor.

Puglardaki taleplerin yükselmesi de daha özellikle bu expansion titanforge, ap falan derken mythic seviyesindeki adamların heroic yapması. Onlar da pug kurarken kendi gibi adamla yapmak istiyor. Heroic farmlayan da zamanla tf topladığından onların beklentisi de yükseliyor. Ayar çekecekler zaten tf olayına baya ucu kaçtı.
Sosyal ağlarda paylaş

puglardaki ilvl seviyesi yüksekliğinin ana sebebi, gear almanın kolay olması

uzun süreli adamı arayıp taramadan, tek gösterge olarak ilvl alırsan patlama olasılığın yüksek. O yüzden yüksek ilvl = düşük fail şansı deyip ordan yola çıkıyor adamlar.

O sebepten belirli bir çekirdek komunite oluşturup onun etrafından büyümek en mantıklısı
Sosyal ağlarda paylaş

Pug taleplerinin yükselmesi bu expansiona özgü bir şey değil. bana kalırsa TBC den itibaren değil de MOP tan itibaren yükseldi.ha dediğin gibi bu warforged titanforged olayının bokunu çıkardılar. yani bu relinquished itemler den 970-980 proclayan biliyorum baksan adam LFR yapıyor.

mesela bu geçen hafta M+ da zor affix ler vardı. Explosive ,Fortified,Teeming vs... Guild te görüyordum ben yani +15+17ve yukarısını yapanlar agladık resmen. ne için ? haftalık chestten 960+ alalım diye. e benim alt DK ile +12 yaptım. Main warrior ile +16 yaptım. DK ya 975 bis belt düştü. Main warrior a 960 dandik chest düştü. casual adamla uçurum çok aılmasın diye yapıyorlar bunu da sanki bunun için başka çözüm yokmuş gibi. Antorus normal raidi gayet kolay. LFR , normalden daha zor valla :) yani normal raid gibi bir koalylık yapmışsın zaten . daha titanforged falan veriyorsun casuallere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...