Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

twitch.tv/denoran

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

'I'm completely fine with someone using my work to learn and practice with. Just give me a credit for the original works!' Adam kısaca kendi çalışmalarının başka bir yerde aynen kullanılması ile ilgili genel bir açıklama yapmış.

bold olan kısım ile senin kısaca dediğin kısım arasında alaka yok. öğrenmek ve pratik yapmak için kullanabilrisiniz demiş adam. sonradan verdiği izin dışında en başta yaptığın şey yanlıştı. kabul etmemek için ne kadar çok dil döküyorsun. aldım kullandım size ne desen bu kadar uzamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

-Deno- said:

'I'm completely fine with someone using my work to learn and practice with. Just give me a credit for the original works!' Adam kısaca kendi çalışmalarının başka bir yerde aynen kullanılması ile ilgili genel bir açıklama yapmış.

bold olan kısım ile senin kısaca dediğin kısım arasında alaka yok. öğrenmek ve pratik yapmak için kullanabilrisiniz demiş adam. sonradan verdiği izin dışında en başta yaptığın şey yanlıştı. kabul etmemek için ne kadar çok dil döküyorsun. aldım kullandım size ne desen bu kadar uzamaz.

Abi bold yazmana gerek yok, ilgili kısma yukarıda açıklama yapmışım zaten. Hala aynı noktadayız.

Kabul etmemek için dil dökmüyorum, baştan yanlış olduğunu kabul ettiğim basit bir olayın zıvanadan çıkarılmasına ve 'vur ha vur' mantığına dil döküyorum.

Ya da siktirin edin ona da dil dökmüyorum ya amaan. Gene Wot yazacam şimdi biliyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Birinin nicki Omery biri de Vongola söyleyenlerin. Ömer chat'ten yazdı, Vongola'da Steam'den söyledi. Geçenlerde de söylemişlerdi, kota ay ortası gibi bitiyor Joker AKK alıyorum onu da takip edemiyorsun ne kadar kaldı diye, ama normal şartlarda bitmiyor. Belki benim kotadan dolayıdır diyordum, ama refrest edince düzeldi işte.

Hazır Deno çabuk parlıyorken iyice üstüne gidelim taktiği mi bu abi sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne duygusal yapıyon olm? Şahsına mı küfrettik.

Parlamanla alakası yok. boldla yazılan kısımda açıkca yazmış. context olarak karıştırdığımız bi durum yok. Adam materyali öğrenme ve pratik amaçlı kullanabilirsin yazmış. SOnra ok demiş sana onda sıkıntı yok. Ama orda yazdığı cümle öğren çizimini geliştir bizi de unutma diyor. Niyetin kötü olmasa da uygulanışı yanlış. Önce "eser"i kullanıp bişey olursa diye devam etmemelisin diyoz. Edemezsin demiyoz.

Allah allah, yapıcı eleştiri yapanla trol yapanı niye ayırd edemiyon sen onu anlamadım? Herkesi aynı kefeye koyma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...