Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Budget all-in-one printer tavsiye

Bright

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

Printer/Scanner
Wireless, wireless'ı uyuzluk yapmasın.
Yazılımı Win10/Android düzgün çalışsın. IOS/OSX'le çalışmasa da olur.
Mürekkebi ucuz olsun, bulması zor olmasın.
Fiyatı ucuz olsun (herşey dahil 500 tl altı).
Kağıt sıkışması yapmasın, durduk yere saçma sapan hatalar vermesin.

Var mı böyle bir alet?

Canon Pixma g3400 aldım hepsini yapıyor. 650'ye bulunuyor ama. Wireless olmayan versiyonu 500 küsürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hizli basan tankli daha yok hayvani paralar vermedigin surece. Lazer bak.

Bu Epson'larin hepsinin arasi macOS ile iyi. Linux suruculeri ve tarayici ve faks icin ozel programlari bile var. iOS ile rahat degiller sadece, sunu kullanmak gerekiyor orada: https://itunes.apple.com/us/app/epson-iprint/id326876192?mt=8

En ucuz kablosuz versiyon ama zaten konustugumuz L3050.

HP'nin, Canon'un filan tanklilari var ama, Epson en iyisi. Digerleri 5k sayfa silan basiyor dolu tankla, Epson 10k. Epson daha hizli Canon ve HP'den ayrica.

https://www.youtube.com/watch?v=4YFnuWfxQNk
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Kagit basina maliyet icin L565'i gecebilen yok tabii.

O HP'nin renkli modelini de anneme aldim 1. siniflar geldiginde, sinifinda kullaniyor. Odev, fotokopi, bir suru calisma filan. Kalitesi ve hizi cok iyi. Ama pahali tabii, sene basindan beri iki kere degisti tum tonerleri. Aletin kendisi de, tonerler de pahali. Ama sinif para toplayip odedigi icin dert etmedik onlari. Tankli tatillerde kapali duracagindan da sorun cikartir dedim.

Canon'lar her acidan daha kotu. Yazici ve tarayici cozunurlugu daha dusuk. Tarayici cozunurlugu yarisi Epson'un. Tank daha az basiyor, s/b icin yarisindan az hatta. Daha yavas basiyor. Faks bellegi ve telefon hafizasi yarisindan az Epson'un.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...