Jump to content
Black-ice

entera basınca postu atıyor.

Öne çıkan mesajlar

çok noobluk olabilir ama anlayamadım. yeni başladı bu. post yazarken entera basınca bazen direk gönderiyor her seferinde yarım post gönderiyorum editlemem falan gerekiyor. sıkıntılı kısmı her zaman olmaması ve neyden dolayı olduğunu çözememem. aynı şey backspace'de de oluyor. geri sayfaya gidiyor falan.

ya da windowsumla mı ilgili bir ayar bozukluğu mu bu? yoksa forumla mı ilgili anlamadım.

bir de enterla postu atarsam atılmamış gibi gösteriyor yukarıda spam falan yazıyor ama post gitmiş oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
copy paste yapınca kromdaki modez eklentisi yüzünden oluyor. alt satıra geçip panoyu yapıştuırırken oluyor.

muhtemelen bundan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bana da oluyo. chrome. extension olabilir. forumun dandikligi de olabilir. ben forumun dandikliginden dolayi diyor, ve di ye open source cagrimi tekrarliyorum.

ac ulen kodlari!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
iki saattir her şeyi denedim olmuyor ya asddg
gold onu da denedim olmadı.

demin wot yazarken yarısında oldu mesela dellendim ama. dandik mousela alakası yok klavyeden bahsediyorum lan. klavyem de locitek g213. efsodur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
blekas varsa firefox'ta dener misin abi ? bende firefox quantumda modez yokken olmuyor hiç. kromda oluyor.

onda da oluyorsa donanımsal olması muhtemel ama post butonuna tıklaması da zor donanım hatasının.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
abi chrome'da yapmayı beceremiyorum şuan. en olmadık anı bekliyor bence o olay. wotun yarısında falan. hele bi de quote varsa saydırdğım adam öm'den okuyacak diye üzülüyorum. :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
mode-z'den kaynaklanıyor sanırım. ctrl-tab yapıp yana geçiyorsun, o tab'da işini bitirip post'u yazdığın tab'a gelince ctrl hala basılı sanıyor. satır atlamak için enter'a basınca ctrl-enter --> gg oluyor.

enter'a basmadan önce ctrl spam'leyince geçiyor. şu post'u yazarken attığım enter bile anksiyete yaşattı inceden. anlayamazsınız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
hepimiz mır mır mır "evet abi modez. düzeltemediler. yapamadı adam. bok etti." falan diye söylenelim, adam da rage'leyip yok etsin mode-z'yi hadi pls fdjgh <3

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Artık yönetimi genç kuşaklara bırakıp gitsin diyeceğim de genç kalmadı forumda.Gencleri foruma kazandırmak lazim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bana da aynisi oluyo zaman zaman. alt+s mi basiyorum acaba farklinda olmadan diye dusunmeye baslamistim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...