Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
1 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

Sonuçta Rus cephesi,normandiya vs içermeyen,dünyanın en tirt 2.dunya savaşı oyunu oldu

bunların hepsi cepteydi aslında ama gerizekalı yöneticler yüzlerine gözlerine bulaştırdı, sonra da "para alamıyosak geliştirmeyi kesin bırakın" dediler utanmadan... potansiyeli yüksekti ama her dönemeçte ziyan ettiler.

Sosyal ağlarda paylaş

48 dakika önce, goldbären dedi ki:

bunların hepsi cepteydi aslında ama gerizekalı yöneticler yüzlerine gözlerine bulaştırdı, sonra da "para alamıyosak geliştirmeyi kesin bırakın" dediler utanmadan... potansiyeli yüksekti ama her dönemeçte ziyan ettiler.

Abi oyun çıktıginda paraşüt bölümlerinde Almanlar İngiliz uçaklarından atliyordu keza alman uçağı ve paraşütçü modelini tamamlamamışti dice

Ama narvik bölümünde denizde milyon tane animasyonu vs olan balina vardı,arada sudan çıkıp bisiler yapio fln

Hani ciddi bı plan-programsizlik var belli,kaynaklar resmen çarçur edilmiş,ama tek sorumlusu EA fln olamaz,kendileri sıçti sıvadı

Adam gibi oyun yapsalardi EA e karsi elleri güçlü olurdu,dandik oyun yaptılar kozmetik de satamadilar e tabi EA gelip şekil koyacak,bu bf5 çıktığından beri meh,şaşırmadım valla

Sosyal ağlarda paylaş

Bf1 daha guzeldi. Bi de ben bf3 ve 4 ü özledim modern sokak savaşları geri gelsin. Ww2 gibi değildi bf5. Omaha falan yok anasını satim.  Hiç ww2 tadi alamadım. Bf42 den sonra bekledigim ww2 oyunu bu değildi. Hayalkırıklığı oldu. Nerde kardeşim stalingradsiz falan ww2 mi olur

Sosyal ağlarda paylaş

BF1'in harita atmosferleri bile bambaşkaydı hele Verdun'da ciddi emek görüyordun falan. Bu oyun cidden inanılmaz kötüydü her yanıyla. 

BF1'e kaplama yapmışlar çıkarmışlar. Bir de yine SJW'lik yapıp kadın askerler eklemeleri her cepheye falan inanılmaz rezalet çok koparttı beni olayın içinden. Rifle mantığının yok edilmesi, her koşulda SMG kullananın ezdiği falan saçma sapan bi dengesi vardı.

60TL vermiştim indirimde valla koydu. Nitekim ederi bu bile değil BF5'in... 

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

Adamlar develoomenti kesmişler

Sonuçta Rus cephesi,normandiya vs içermeyen,dünyanın en tirt 2.dunya savaşı oyunu oldu

Salak yemin ederim mal bu herifler

Neyse bf1den dewamke

sen ne diyosun ya ahahasdf ya tövbeler tövbesi.

ben de diyorum ki herhalde o mapleri en sona saklıyorlar. getirene kadar sağabildiklerini sağıp en son bunu getirip BENİ DE SAĞICAKLAR diye düşünüyordum. Nasıl bi akılsızlık örneğidir bu ay allam.

Sosyal ağlarda paylaş

On 24.05.2020 at 20:27, DoGMeaT dedi ki:

Adam gibi oyun yapsalardi EA e karsi elleri güçlü olurdu,dandik oyun yaptılar kozmetik de satamadilar e tabi EA gelip şekil koyacak,bu bf5 çıktığından beri meh,şaşırmadım valla

EA dice'ın sahibi olm. ben tüm dönemeçlerde haberleri qqları falan okudum. realiteden kopuk, 4chandeki gizli sağcı veya açıktan sağcı silah ve nazi sempatizanı kitleyi tanımayan PR departmanları "sjw akımı var ters düşemeyiz efenim" diyerek karılı oyun yaptı, kozmetik adına da saçma sapan, üniforma denemeyecek niş kıyafetleri doldurdu, tabi ki herkes smg kullanıyor, böyle paralel evren 1970 ww2si oynar gibi olduk.

oyunun ilk tarihi bir ay gecikti ve çıktığında yine eksikti. baştan bu hali beğenilmeyince satışlar da planlanandan eksik oldu, (yedi yerine altı milyon satmışlar) bunu gören yönetim "eyvah projectionlarımız sıçtı, bir de keriz gibi live service dedik (DLCsiz herkese her content beleş olacak) derhal para kazandırmamız lazım" dedi. o ara bi 300 kişi falan (tabi ki fukara kadrosundan) işten çıkarıldı, tasarrufa gidildi. kalan kadro da ağırlığı para getirecek customizationlara verdi, tıkır tıkır her hafta yeni kozmetikler salınırken kritik buglar 3-4 ay geçmesine rağmen duruyordu (tanklara sınırsız shell alıyordum mesela) sözü verilen yenilikler de hep en az üç ay olmak üzere geciktiler.

bir de çinli hileciler faciası vardı ki öyle ölünce kıllandığın tipte değil direkt LMG alıp 150-0 yapan sadece server dağıtan manyak tiplerdi, dönem dönem iki oyundan birinde çıkacak kadar fazlalaştılar önü alınamadı / alınmadı.

o balinaya falan takılma easter egg her oyunlarında var, almanların ingiliz uçağından atlamasına takılana kadar avrupa axis takımında japon kadın koşmasına takıl sdf.

On 24.05.2020 at 20:27, DoGMeaT dedi ki:

Hani ciddi bı plan-programsizlik var belli,kaynaklar resmen çarçur edilmiş,ama tek sorumlusu EA fln olamaz,kendileri sıçti sıvadı

tek sorumlusu EA ve yıllar önce yerleştirdikleri DICE yöneticileri, aman shareholderlar kurtlanıyor diye kısa vadede kar maksimizasyonu kovalayarak anasını ağlattılar. battlefront 2den aldık dedikleri derslerin hiçbirini almayıp mini çakallıklarla ütmeye kastılar. hoş çıktığı gün 10€ verip elit skin alan çocuklar olduğu sürece bir şekilde kazanıyorlar bu taktiklerle de, bizim kadar dertlenmiyorlardır herhalde.

816 saat gameplayden sonra yazıyorum bunları, 540 saati zaten tank ve uçakta geçmiş. tam bir vehiclewhore olduğum için oyundaki şikayetlerin çoğu bana işlemiyordu tabi sdf.
https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/kinetica/overview

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, goldbären dedi ki:

o balinaya falan takılma easter egg her oyunlarında var, almanların ingiliz uçağından atlamasına takılana kadar avrupa axis takımında japon kadın koşmasına takıl sdf.

bu konuda yorum yapmiyorum

hele zaten kadini birak erkeklerin hali :

s58ipriz4xy41.png

cyfsydrwkby41.jpg

yorum yapamiyorum herifler meme artik gozumde

Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten ilk oynadigimdan beri begenmiyordum oyunu,gunplayden dolayi sevenler vardi ama hype a deger bi oyun olmadigi basbari belli oldu herifler release oncesi yahut sonrasi yaptiklariyla,fail arti fail,ilk gunden beride sevmiyorum,gecmist postlarim ortada,haterligimla gurur duyuyorum.

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...