Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

o bencilliği geçecen squad işi için yapılmış o. üç tane emireri bul kendine alsın getirsinler ben öyle yapıyorum.

yok tamamen yabancıların squadındaysan adamların canlı olduğu anı kolalyıp öyle çağır ve redeploy et direkt.

fjell'de v1 çağırmanın en etkili yolu uçak alıp tepede bir yerde haritayı görürken atlayıp, paraşütteyken uzun uzun pointleri gözleyip ona göre atmak. hem aynı anda 3-4 point görünüyor, hem de 10-20 saniye rahat rahat roketi çağıracak karar zamanınız oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nihayetinde elbette gelecek. ama klasik ea olduğu için release'de gelmedi, oyun soğumaya başlayınca götüm götüm getirecekler. tek seferde de 2 map falan getirirler en fazla. soğudukça yenilerini servis ederler falan filan.

anca o zaman alırım zaten muhtemelen. Operation Market Garden istiyorum. Tobruk da güzel olurdu. El Alamein zaten mihteşem olurdu da, o haritada da piyade olmak işkenceydi o zamanlar. Şimdi nasıl hallederler bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şımarıyorum, 2. basitti de ilk tankı 2. atışta vurmam %49 bal

ilk defa st ile zırhlı araca vs attım, bunlar light zaten tek yerler, güzel hisdi yav

CoH2'de de ayrı bir zevk alıyorum tankla oynamaktan, aslında izometrik, fizik dinamiklerinin iyi olduğu bir tank oyunu olsa tadından yenmez
Sosyal ağlarda paylaş

abi content falan gelmeyecek bence daha. öyle amerikan rus japon geleceğini hiç sanmıyorum. para getirmeyecek yer için bugfixing'e bile para vermek istemiyor herifler. şu company coin ile kozmetik alma işi de çok tutmadığı için onu da parasallaştıramadılar. güya ocak sonunda gelecekti falan. benim umrumda değil ama bu aç köpek ea board para kazanma ihtimali görmezse beş dakika daha dev çalıştırmayacak projeye.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu diğer ikisinin bfv ile ne alakası var sdf.

battle royale de inanılmaz über bir content değil, beş tur oynayıp "pek de bfye göre değilmiş" denilip geçilecek bir content olur.

esas içerik yeni haritalar, yeni factionlar, yeni silahlar yeni araçlar, yeni savaş theatre olmalı. bf1deki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...