Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

abi cs'de competitive giriyosun çünkü ve competitive oynuyorsun, 5v5 taktik oyunu.

ben battlefield oynayacaksam klan maçı yapmıyosam (ki en son 1942'de yaptım lol) görsel şölen olacak, beni savaş ortamının içine sokacak, gaza gelicem, rushlıcam, ölücem, bombalar patlıcak sağımda solumda falan. budur yani. battlefield'da niye detay kısayım, makinam kaldırmıyorsa başka ama yani ay dur 144 hz'den faydalanıyim 80 fps yerine 144 alayım HER ŞEY LOW yapmam bu oyunda.

shroud detayları kapatmış mı diyosun yani? adamın uzay üssü gibi makinası vardır lan yayın yaparken azcık daha iyi oynayayım diye detay kapatmak neymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Offf çok iyi, bize nasip olmadı :) sana yanlayım ben

benim gibi medic zor bulursunuz

kanıt :D https://www.twitch.tv/yabgunizampasha/clip/CooperativeSpineyDragonflyDoritosChip

saatlerdir alamadı takım D ile C arasında abuk sabuk çatışmalar, darlandım yine taşın altına elimi koydum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dayanamadım aldım ya , ama çoğu yönden bf1'den kötü olduğunu düşünüyorum

özellikle adam göremeden ölme çok başıma geliyor , yeni TTK ve grafik dizaynı buna yol açıyor bence, adam karanlıga oturmuş mg34'le, kesinlikle görülmüyor, kafama sıçıyor

bf1'de olsa dönüo bi flick shot deneyip kurtuldugum olabiliyordu ama bunda direk eriyip ölüyorsun

yıllarca COD'la dalga rakip görüldü bu oyun, şimdi niye COD'un TTK'sını örnek almışlar? kominite memnun , adamlar değiştirmek istediğinde ayaklanıp eski haline aldırdılar fln.

ben anlamıyorum yeni nesil gamerlar bence MAL
Sosyal ağlarda paylaş

eski nesil de mal dı ama belki şimdi internet forum reddit derken mallığa maruz kalmak daha kolay. youtube twiç fln da var tabi

atmosfer olarak bf1>bf5 , operasyon'da sektörü alınca düdükler çalıyor , müzikler fln derken çok gaz bi oyundu, nendese bf5 daha "steril" hissediyor.

gritty değil oyun, savaş hissini yaşamıyorum, yahu rotterdama fln bakınca anlaşılıyor rengarenk çingene çadırı gibi

destruction fln da pek yok , kan o şu bu , 20 dakka millet her tür pisliği yapıyor birbirine ama hala harita rengarenk

misal amiens bf1'den , şehir savaşı atmosferini daha iyi yansıtmıyor mu ?

customization , fortification fln bence güzel eklentiler. ama genele vurunca oyun üzerine, bf1'e özendikleri kadar özenmemiş bence dice

neyse gidim biraz ağzıma yüzüme vursunlar da dahada rage olur paragraf döşerim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Tti konusunda haksizsin cunku senin istedigin gibi olsun diye denediler, yarim sarjorde olmeye basladi millet.

Asil o zaman cod a dondu oyun. Geri aldilar.

Pusulmayan oyun istiyosan battlefield oynamican yani. Hep yanlis seylere isyan ediyonuz
Sosyal ağlarda paylaş

safsata,benim istediğim insanların yarım şarjörde ölmesi yahut pusmaması değil

bf1 ve 4'te böylesine instagib olma hissiyatını yaşamamıştım ben

bundan önceki hiçbir bf'de adam görmek bulmak bu kadar zor hissetmemiştim , bazen rising storm oynuyormuş gibi hissediyorum

götüyle oyun yapmış işte dice,çok lami cimiye gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dikkatli oyna, yani ne biliyim elinde tufekle sika sika kosma, indirirler. Dedigini cok iyi anliyorum, zira her alanda minimum 240 derece acidan kursun yiyebilirsin, gotunu saglama alip objektife gitme yok malesef. Millet buna isyan ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam görme zorluğunun nedeni in-game resolution scale'i bunlar çaktırmadan düşürdüler BF1 ile. Artık bildiğin bulanık. Net olması için 120-125 yapman gerekiyor ama o zaman da en az 20 fps düşüyor.

Ben oynuyorum hergün, gunplay oldukça keyifli. Recoil olayı daha zevkli yapmış oyunu. Düzgün takımlarla oynarsan cidden heyecanlı oyunlar dönüyor. Ama halen BF3'ten aldığım keyfi almıyorum tabi.

Ayrıca ilk defa dogfight dinamiklerini de sevdim, resmen gerçekten gerçek bir uçak uçuruyormuşum gibi hissettim, manevra yaparken falan havada kayıyor uçak, süper. Ben hiç uçak kullanmam BF serilerinde normalde.

Ama şu aralar content çıkarmaları gerek çünkü sıkmaya başladı. Haritaları tükettim yani. Yeni setting'ler falan gelmesi gerek Grand Operations'a. Oyun bariz eksik çıkmış ya. Yani Grand operations olarak D-Day falan koysalarmış efsane olurmuş.

İlk bahardaki kozmetik saçmalıklarından, Dev'lerin yaptığı saçma açıklamalardan sonra toparlamışlar aslında çoğu şeyi. Kozmetikler uçuk değil, silah kozmetikleri belli derece de keyifli. Abartılı şeylerden vazgeçmişler, daha gerçekçi asker elbiseleri gelmiş vs.

Ama backlash o kadar büyük ki, BF1'in yarısı kadar bile satmamış ilk haftada. O yüzden deli indirime gidiyorlar. Yani aynı hataları üst üste yapmaları inanılmaz. Battlefront 2 fiyaskosundan sonra çeki-düzen verirler kendilerine diye düşünüyor insan ama nafile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...