Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bf duyunca hayplanan insanlar da var.

mainstream düşmanı değilim de onda biri fiyatına allah gibi fps'ler var. f2p bile var. verdun var day of infamy var planetside var red orchestra var insurgency serisi var şu var.

bf nesine heyecanlanıyosunuz cod gibi taşak malzemesi imho. iki gün sonra ruslar haxor diye bırakcaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

ben hala recon için QQ yapmaya devam ediyorum, davamızda kararlıyız, kazanacağız.

https://clips.twitch.tv/SuperPrettyWasabiHoneyBadger

Bu long range durbunlerin kamyon fari gibi parlamasi bf3te mi gelmisti ya? O zamandan beri nasil degisemedi su sacma sistem bilemedim. Herkes recon oynayip 24/7 pusulmasin diye mi yapildiydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Orda 0 verenlerin sjw dışında bir argümanı yok.

Ben online oynadım 5 6 el. Gayet farkli olmuş oyun. Mermi vs mevzusunu da alisinca güzel geldi. Mapler de güzel. Bazı buglar var ufak tefek. Biraz cod gibi olmuş oyun. Uniformadan adam seçemiyorum mesela. Hızlı bir oyun olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Buglar falan olmasa , ui dandik olmasa oyun 7 alir.

Insanlar iki yerinden vurmus oyunu, kadin-zzenci askerler ve hikayeler historically fail

Ikisi de multi gameplay icin pek onem arz etmiyo, onemli olan gunplay nasil? Bence eski battlefieldlere gore kotu degil, daha iyi de degil. Daha iyi olmasi gerekiyo olabilir ama o zaman competitiveness zarar gorebilir bilemiyosun. Simulasyon vs arcade arasinda bi yere koyman gerekiyo oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

nu-battlefield 0 learning curvelu, spawn olup karşındaki adamı vurmaca ne competitivenessı. bf1'in reskini işte, millet gamepadle adam vursun mutlu olsun 2 sene sonra aynısını reskinleyip bir daha satalım diye yapılmış bir oyun. sjw'lik falan bonusu yoksa oyun adam akıllı olsa oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...