Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield V (WWII)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

https://help.ea.com/en/contact-us/new/?platform=pc&category=game-information&issue=availability

bu linke girin sonra

said:
Click link above (You may need to sign in here, I didn't because I was already signed in. It might ask you later)

Click on Battlefield V

Choose platform

Choose "Codes and Promotions"

Choose "Invalid Code"

Ignore "did you get an error message? Fill in gibberish if you want for fun

Select contact option

Put in a subject field like "Wrong Code"

Ignore attachments

Click "chat now"

Eh, ignore them. Don't waste their time. Your email should come now

burdakileri sırayla yapın. Maile direk open beta early access kodu atıyorlar. Yaptım şimdi oldu.

burdan buldum.
https://old.reddit.com/r/Battlefield/comments/9ctu60/no_need_to_preorder_for_early_access_bfv_beta/
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

https://help.ea.com/en/contact-us/new/?platform=pc&category=game-information&issue=availability

bu linke girin sonra

said:
Click link above (You may need to sign in here, I didn't because I was already signed in. It might ask you later)

Click on Battlefield V

Choose platform

Choose "Codes and Promotions"

Choose "Invalid Code"

Ignore "did you get an error message? Fill in gibberish if you want for fun

Select contact option

Put in a subject field like "Wrong Code"

Ignore attachments

Click "chat now"

Eh, ignore them. Don't waste their time. Your email should come now

burdakileri sırayla yapın. Maile direk open beta early access kodu atıyorlar. Yaptım şimdi oldu.

burdan buldum.
https://old.reddit.com/r/Battlefield/comments/9ctu60/no_need_to_preorder_for_early_access_bfv_beta/

çalıştı bu iniyor şu an 12 gb
Sosyal ağlarda paylaş

Sniper ile HS dışında nereden vurursan vur 50-53 dmg cinnet sebebi. Ayrıca aynı adamı üst üste arada 1 sn var yok bir 51 bir de 53 dmg verdim ölmedi. Algoritma hataları var net.

Kimi silahlar hardcore mod oynuyormuşuz gibi tek mermi ile indirirken ki bu STG44 genelde, kimisi de time to kill 10 saniye falan tarıyorsun adam hala hobidik hobidik geziyor.

Diğer veryansınım ise spawn mevzusu, vuruluyorsun, en az 5-6 saniye yerdesin, o geçiyor ki bu da en hızlı hali, sonra squad'da doğmak için 7 sn kesin, yok noktada doğacaksan 3-4 de oradan özetle öldüğün zaman 10-15 sn yoksun. Buna ek olarak bir de mekanlarda pısan, siper alan adamları da tespit edeyim derken savaş alanında adam görmüyorsun. Conquest ruhu pert beyler. BF1'deki her an curcuna çatışma işi bitmiş.

Tek canlı tarafı operation zira herkesi bir cepheye odaklıyor elde 2 nokta tutacak ya da ele geçireceksin dayatması işte o noktalarda çatışmaya itiyor adamı.

Son mevzu beta görevi shock troop'u oynayamadım açılmıyor. Oynayanlar var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

- spawn suresi bence kisa bile, diger turlu objectiveleri tamamlamak imkansiza yakin olurdu.

recon'un 1-shot silahi olmamasi iyi bence :)
bolt-action kullanmak baya zevkli.
radar fazla OP.
assault silahlari OP.

ya iyi server ya da iyi squad bulmak gerekiyor oyundan tad alabilmek icin. bazi serverlarda herkes objective pesinde kosuyor ve inanilmaz catismalar donuyor, bazilarinda ise herkes recon alip pusuyor.

ben release'den beri oynuyorum, ekran kartindaki 1-2 driver hatasindan dolayi 14-15 farkli serverda oynadim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna alışmak zaman alacak ama aksiyoncu tayfa beğenmediği için oyun floplar gibi geliyor bana. tank ve uçak combat çok güzel olmuş diyecektim ama tankın piyadeye karşı hiç şansı yok. kıyıdan köşeden üç beş tane roketi anında yapıştırıyorlar yürüyemiyorsun 200m. ama defansif davranır bir pointe oturursam biraz daha varlık gösterdim.

araç spawn mekaniği bf1'deki gibi pingi iyi olan kapıyor şeklinde bir de. ona kırgınım :)

uçaklara gelince, muhtemelen betadaki herifler garibandı ama inanılmaz keyifli geldi, 8-10 tane düşürdüm arka arkaya, bıraktılar uçmayı. millet yeni dinamiklere alışmamıştı muhtemelen. bombardıman uçağında aşağı bakamamak falan gerçekçi ama ayar öğrenmek gerekecek.

combat bi acayip geliyor hala, objektifler ve şu iki mapin map design falan bir allak bullak geldi şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya sevmedim ya. bf4'e kıyasla falan acayip durağan böyle o atmosfer yok. bf4'de gerçekten savaş hissini alıyordun.

1942 gibi çok aktif de değil, zaten niye araçta spawn oluyorsuz ki, 1942'de o mantık çok güzeldi hangardan kaldırıyordun uçağı, hangarı korurdun o yüzden karşı takımın aircraftlarına karşı falan.

baya leş konsol oyunu olmuş bence. grafikler de beta olduğu için herhalde bf1den bile kötü geldi bana, renk paleti çok açık sadece ondan parlıyor her şey. acayip "dull" oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yabgu said:

ulan kastım 10 lvl oldum kar98 açtım 60 vuruyor, leş

Bunu paylaştığın için teşekkürler. Azıcık bile ww2'ye ilgi duyan bir insan için direkt almama sebebi şu.

BF1 de böyleydi: ww1 ortamı dedik rifle tabanlı olur dedik, herkesin elinde prototip silahlar, taramalılar, her yerden füzeler roketler yağıyordu. 64 kişilik serverda "rifle" kullanan 2 ya da 3 kişi oluyordu max. Baya ww1 skin giydirilmiş, modern warfare idi oyun. Bu oyunda aynı hatayı yapmazlar umarım diyordum, yazık olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şunu neden yapmıyorlar anlamıyorum, 2002'de çıkmış bf1942.

el alamein gibi kocaman bir harita (sene itibariyle boş tabii de), alıyorsun hangardan uçağı, kapışıyorsun, arkadaşın atlıyor uçaktan iniyor bölgeye. uzağa indirip uçağu çölde tamir ediyorsun. motorla yanına geliyor, kaldırıp uçağı devam ediyorsun.

ya ne kadar güzel bir mekanik şu olay, gittikçe küçüldü mü mapler, interaction azaldı saçma sapan bir şey oldu oyun. bf3-4 tamam hadi modern savaş, öyle şeyler saçma jete biniyorsun da, bunlar 1. 2. dünya savaşı kardeşim ya.

acayip sinirlendim, azıcık da olsa umudum vardı. meh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...