Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fullstack Web developer aranıyor

BaaL

Öne çıkan mesajlar

ÇOK iyi derecede PHP, Angular JS, Javascript, Jquery, Html , Css bilen en az 5 sene deneyimli 27 yaş üstü, bi miktar ingilizce bilgisi olan, bilgiye aç ve araştırmayı kendini geliştirmeyi seven, kafası çalışan ve çalışma isteğiyle dolu bir fullstack web developer arıyoruz. En önemlisi: mevcut yazılmış kodları (php) anlayıp öğrenebilecek, başkasının yazdığı kod üzerinde çalışabilecek zehir gibi kafası olması gerekiyor.

İş tanımı: GPS araç takip sistemleri üzerine 40.000 kullanıcısı olan bir firmanın takip platformu üzerinde çalışılacak.
Yer: Antalya
Maaş: Türkiye standartlarının çok üstü
İmkanlar: Kahvaltı, Yemek, yol, sigorta
Çalışma saatleri: haftada 45 saat

kariyer.net ilanı hazırlarken bir yandan buraya yazayım dedim varsa böyle bir tanıdığınız yönlendirin. Detaylar telefonda.

Ekim - 0546 507 9442
Sosyal ağlarda paylaş

abi hadsizlik etmek istemiyorum ama türkiye ortalamasının çok üstünü merak ediyorum:)

garibanca sömürülen binlerce phpcilerin 2500lük maaşıyla kıyaslayıp 5000 mi veriyorsunuz (dostum hem de antalya ucuz şehirdir, istanbulda 10kya denktir diyerek) yoksa harbiden ev araba aldıracak birikim yapmaya değecek bir ücret mi.

haddime değil ama merak ettim, ignore çekebilrisin. yuvarlak yazınca göreceli oluyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

harbi la?

neden 50saat?
cok az. 60-66falan olmasi lazim.

Nasıl olsa sabah kahvaltı, öğlen yemek, arada laklak, 2 haftada bi cumartesi izinle 40 saate düşecek o çalışma süresi diye düşündüğüm için. Neyse haklısınız düzeltildi 45 saate olarak sıçmışım orda ben.

ben min 60 saat çalışıyorum 5 senedir halimden memnunum (:P)
koşa koşa yol kat ediyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi hadsizlik etmek istemiyorum ama türkiye ortalamasının çok üstünü merak ediyorum:)

garibanca sömürülen binlerce phpcilerin 2500lük maaşıyla kıyaslayıp 5000 mi veriyorsunuz (dostum hem de antalya ucuz şehirdir, istanbulda 10kya denktir diyerek) yoksa harbiden ev araba aldıracak birikim yapmaya değecek bir ücret mi.

haddime değil ama merak ettim, ignore çekebilrisin. yuvarlak yazınca göreceli oluyor çünkü

verdiğin rakamlara bakarak direkt türkiye ortalamasının çok üstü diyebiliriz :)

İstediğim özelliklere sahip adama işe girince hemen ev araba aldıracak iş varsa öyle iş bana da bul yarın geleyim. (bende: BBC, huffpost, engadget, busineess.com pubslihed, 5x google certified SEO Expert)
Ama ilk sene arabasını alır rahat. 2. sene de koşturarak gider.
Neyse detaylar telefonda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

abi öğlen yemek ve çay molaları yasal hakkı işçinin, öyle mantık olmaz.

E bu durumda 35 saat mi çalışacak?
çalışmasın o zaman ben yaparım gerek yok (:P)

ps: neyse biz konuşur hallederiz kendi aramızda artık.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ne güzel hocam o zaman senin için.
Dünyada tam bir standart olmasa da, bir yazılımcının günde efficent çalıştığı saat 3-4 arası olarka geçiyor.

haftada 60 muazzam bir sayı.

Samimi olayım o zaman, bilmiyorum güzel mi değil mi ama ben mutluyum.
3-5 arkadaşımla arada görüşüyorum, çok dışarı çıkmıyorum, dizi takip etmeyi bıraktım, arada film izliyorum. sosyal hayatım zayıfadı, senede 2-3 kız arkadaş oluyo onlar da kısa süreli oluyo 5 senedir 10 kere aynı hikaye oldu. kral gibi yaşıyorum diyemem ama ideallerimi gerçekleştiriyorum. belki de 5 sene sonra pişman olurum katır gibi çalıştığım için kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

45 saat fazla bence de ama istenen kisi cok senior biri degil ilandan belli oldugu uzre, isi iste ogrenecek biraz belliki, o yuzden 45 saat mesai normal baslangic icin.

Ha istemiyorsaniz ama istenenler size uyuyorsa, Antalya'daysaniz, gider konusursunuz, burda yazilmayan sartlari ogrenirsiniz, ona gore pazarliginizi yaparsiniz. Atiyorum 5 gun gelirim haftasonum bana kalir dersiniz vesaire.

Burda saat cok goygoyu yapanlar gidip calismayacak kisiler. O yuzden konuyu oraya cekip pic etmenin alemi yok.

Yapilacak isi biliyorum bu arada. Ustunde calisacaginiz sistemi biliyorum. O yuzden bu kadar rahat ve net sekilde soyleyebiliyorum ne oldugunu ne istendigini. O yuzden varsa gidip gorusmek isteyen gitsin gorussun. Pazarligini yapsin.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

senko said:

ne güzel hocam o zaman senin için.
Dünyada tam bir standart olmasa da, bir yazılımcının günde efficent çalıştığı saat 3-4 arası olarka geçiyor.

haftada 60 muazzam bir sayı.

Samimi olayım o zaman, bilmiyorum güzel mi değil mi ama ben mutluyum.
3-5 arkadaşımla arada görüşüyorum, çok dışarı çıkmıyorum, dizi takip etmeyi bıraktım, arada film izliyorum. sosyal hayatım zayıfadı, senede 2-3 kız arkadaş oluyo onlar da kısa süreli oluyo 5 senedir 10 kere aynı hikaye oldu. kral gibi yaşıyorum diyemem ama ideallerimi gerçekleştiriyorum. belki de 5 sene sonra pişman olurum katır gibi çalıştığım için kim bilir.

mutlu olduğun sürece sorun yok abi (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...