Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK Yarı Final | Beşiktaş - Fenerbahçe | 01 Mart Perşembe - 20.30

Llama

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Hypnotize said:

Firatlik ne vardi ki?

penaltıyı vermedi daha ne olacak

''Penaltilari'' veremedi evet dogru ama sen bile penaltilar diyemiyosun, hakemden babelin pozisyonun da penalti vermesini bekliyosun.

Sahada 22 tane futbol ile alakasi olmayan adam olunca hakeme cok bisey diyemiyorum kusura bakmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru konuşmuş da, aykutseverlerin mesajlar acayip:

Dinlemek lazım...
Ders vermeye devam ediyor...
Karanlıklar içinde mum ışığı gibi!

3 kelimeyi bir araya getirmeyenlere filozof dendiği ülkemde heybesinde ki kelimelerle ezberimizi bozan bu adama ne denirki sen asla pes etme hocam .... Bu kara düzende çatlak senin kelimelerinle acilacak
Sosyal ağlarda paylaş

aykut gayet algı yaratıyor da kişisel bi olay değil, fb teknik direktörü ne kadar ağlarsa o kadar etkili olur. Medya gücü, FB ve GS'nin başka bir seviyede. BJK 2x şampiyon olurken bile olay fb ve gs üzerinden dönüyordu sürekli. bu sene olsak yine oradan dönecek.

10-15 sene bjk altta çöplerle oynarken bunun temeli atıldı, bjk'nin oraya tekrar girmesi bayağı zaman alır.

Aynı şey gs içinde geçerli ama şuan kaos gs'ye yaramaz, işlerine güçlerine bakıyorlar diye FT akıllılık edip hiç karışmıyor. Yesinler birbirini arkadakiler, it ite kırılsın gözüyle bakıyordur kesin.

Şenor mesela o etkiyi yapamıyor, normal. BJK'nin medyada hiçbir etkisi yok. Ne kadar ağlarsan ağla havaya gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut işini bilir. Algıyı tamamen BJK üzerinden yaratıyor, GS'nin BJK kadar tehdit olmadığını o da biliyor, sonuçta bizle maçı Kadıköy'de ve derbilerimiz daha başlamadı. Hatta hakemler GS'ye de kıyıyor vb. bizi de kendince (sağolsun sjdfjsdf) koruyor.

GS'nin yarışta kalması ve kopmaması kendisinin de işine gelir çünkü bizim Başakşehir ve BJK maçlarına formaliteden çıkmamamız Fenerbahçe için de çok önemli. Eğer son kulvarda GS önde olursa Terim'i de çeker bu işin içine
Sosyal ağlarda paylaş

ben gs kopar diyemiyorum ya, ama şu alır da diyemiyorum.

şuan bence başakşehir hariç hepsinin şampiyonluk şansı eşit. aradan kim çıkar şampiyon olursa zerre şaşırmam çünkü üçü de birbirinden kötü farklı açılardan.

ha en büyük başarısızlık olamadığı takdirde bjk'de olur çünkü şu kadro ile şampiyonluk alamamak harbi yeteneksizlik işi. neyse konu o değil.

her takımın oldboyzları hariç gerçek anlamda şampiyonluğa inananı yok ya, bu nasıl sezon cidden dsfsadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Ricardo Quaresma ceza kurulunda... Quaresma 'kural dışı hareket (2-6 maç) ve saldırı (5-10 maç) maddelerinden PFDK'ya sevk edildi.

minimumdan verilecek cezalar yine, 7 maç quaresma. az ulan az...

inşallah minimumdan verilmez bu sefer ya.

şu süreç ama beni heyecanlandırdı. 1 maç sonra şg'nin caner - babel kanadını görüp yine söveceğim ama farklı bi senaryo görme ihtimali bile heyecanlandırıyor.

quaresma yoksa umut vardır, ben şahsen 7 maç ile tekrar şampiyonluk umudu yeşerttim şuan içimde.

ama dediğim gibi 1 maç sonra gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...