Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK Yarı Final | Beşiktaş - Fenerbahçe | 01 Mart Perşembe - 20.30

Llama

Öne çıkan mesajlar

fıratın iki tarafa yanlış çaldığı pozisyonlar toplanıp, birleştirilip video yapılsa, slow motion tekrarları da konulsa, maçta topun oyunda kaldığı süreden uzun sürer.
hakem olma vallahi türkiyede. zor iş. dengede tutayım oyunu, maçı germeyeyim, okları da üstüme çekmeyeyim derken gördüğünü bile çalmayınca milyon yuroluk adamlar kendi adaletini uygulamaya başladı resmen. ipin ucu kaçtı tabii. olan futbol severe ve hakeme oluyor, yazık. sadece ve sadece taraftar ve medya baskısından ötürü bu kadar sıçtığını düşünmüyorum hakemlerin, gördüğünü çalamama, dengede tutmaya çalışma içgüdüsü (asıl sıçma sebepleri) de bu yüzden sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar tamam firat macin agzina tukurdu pepenin dovulmesine fln goz yumdu da bir kisi eksik rakibe karsi butun bir devre doldurt bosalt oynatmak nedir ya biri bana sunu aciklasin ki fenerin stoperler nefes aldirmadi negredoyla taliskaya sunu goremeyen adami yok soyle buyuk boyle efsane diye ovmeyin rica ediyorum at gozluklerinizi cikarin artik gorduk oyuna hamlesini lensle beraber gokhan denyosunu cikarip adrianoyu almasi lazimken gitti gene kerijmayi aldi gordu sonra horekesini
Sosyal ağlarda paylaş

2 maçta 1 ofsayt gol 2 penaltı oldu, gerçekten çok başarılı hakemler. Geçen fener maçınıda eklesek 2 yanlış ofsayt 3 penaltı mı oluyor? e oha yani.

Bugün derbi yorumlarında ciddi ciddi basından harika derbiydi çok özlemişim yazan ve bunu ironik olarak kullanmayan tipler var varya resmen feci durumdayız.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Aykut:

"Burada herkesi büküyorlar. Rakipleri büküyorlar, hakemi büküyorlar."

Abi... Bu adam niye böyle oldu?

adam stresi kaldıramıyor olsa gerek nasıl baskı varsa üstünde : )
ağlamaları muazzam maç sonrası şimdi okudum da

verilmeyen penaltılar atılan ofsayt goller falan hiç bahsetmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

arkadaslar tamam firat macin agzina tukurdu pepenin dovulmesine fln goz yumdu da bir kisi eksik rakibe karsi butun bir devre doldurt bosalt oynatmak nedir ya biri bana sunu aciklasin ki fenerin stoperler nefes aldirmadi negredoyla taliskaya sunu goremeyen adami yok soyle buyuk boyle efsane diye ovmeyin rica ediyorum at gozluklerinizi cikarin artik gorduk oyuna hamlesini lensle beraber gokhan denyosunu cikarip adrianoyu almasi lazimken gitti gene kerijmayi aldi gordu sonra horekesini

+1

Ben bi de şunu demek istiyorum madem oyuncuları dinlendireceksin, ilk yarı işi bitir sonra çıkartır dinlendirirsin. 2 yarı alıyosun ilk yarı 10 kişiye karşı mağlup gitmişsin soyunma odasına ortam gergin. Çok basit lens ile beraber toplamda 2 oyuncu değiştirip devam edicektin. Şaklabanı niye alıyosun bu adam sonradan girdiği oyunlarda hiç bişi veremiyor inatla neden sürekli aynı hatayı yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

kaç dk toplamda 1 kişi eksik oynadık saydın mı ?=
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...