Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Türkiye

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Şu başlığa Amazon için hangi pozisyonla ilgileniyorsanız onu belirtin, referans olurum yazdıktan sonra güzel geri dönüşler oldu. Pozisyon veya bölge bile belirtmeden Maaş 4k eurodan aşağısıysa çalışmam, ne kadar veriyolar, hangi ofiste çalışayım, gibi sorular dışında fazla dönüş olmadı. Yeni mezunları bizim Türk tipi iş hiyerarşisinde sıkışıp kalmasın diye ayrıca destekliyorum da paşamlar Türkiye'de bile müdür pozisyonlarına göz dikmiş ? Olur da daha gerçekçi bir şekilde ilerlemek isteyen arkadaşlar olursa amazon jobstan ilgilendiği linkleri bulup bana iletebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

amazon trde hb gibi garanti kapsamında teknik servis için gönderim talep vs bir şey yok mu ben mi bulamadım? (amazon'un kendi sattığı bir ürün için)  iade olayı güzel de 2 yıl garanti süresinde bozulunca ne oluyor sallamıyorlar galiba hahah

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Ne güzel diger sitelere göre daha hesapi bi ürün almıştım, 1 saat sonra satici stok yok diye iptal etti, yarin kesin diger sitelerle ayni fiyata koyar gene stoklara.

Bu kadar rahat hareket edememeleri lazım, fiyati yazmissin, ben de almisim, olayin orda bitmesi gerekiyor.

Hepsiburada da hiç görmedim daha önce veya trendyol n11 

İlk ve son oldu amazon benim icin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...