Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Türkiye

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

bu arada amazonun eglenceli taraflarindan biri de sitesinde mal satan ureticilere arada bir hadi bana piyasa fiyatinin altinda atiyorum 1000 tane urun ver diyebilmesi..bizim kucuk turk ureticileri icin sıkıntı tabi de buyukbaslar icin sorun olmuyor..o yuzden amazon arada bir bole eglenceli satislar gerceklestirebiliyor..olabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

aynen fiyat inmiş çünkü. sanırım doların düşmesini de yansıttılar. biri dh ikinci elde satıyordu 550 e oradan işgillendim bu niye böyle ucuz diye. bi yerde satış falan çıkıyor genelde.

https://www.epey.com/sabit-disk/samsung-860-evo-mz-76e500bw.html

ssd fiyatları baya düşmüş ama ya fiyat chartı var altta. dolar patlamasından bile ucuza geliyor şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

bu arada amazonun eglenceli taraflarindan biri de sitesinde mal satan ureticilere arada bir hadi bana piyasa fiyatinin altinda atiyorum 1000 tane urun ver diyebilmesi..bizim kucuk turk ureticileri icin sıkıntı tabi de buyukbaslar icin sorun olmuyor..o yuzden amazon arada bir bole eglenceli satislar gerceklestirebiliyor..olabilir yani..

hepsiburada yapıyor zaten bu dediğini arada
Sosyal ağlarda paylaş

Oyununa gore degisir

Eger oyunda loading ekrani var ise SSDye koymak baya kisaltir loading surelerini, intanceli oyunlar, round ve harita bazli oyunlarda filan onemli bu. Open world oyunlarda ic mekana giris cikislar vs rahatlatiyor baya

Oyun 8gbdan kucukse direk hdd de kalsin misal, onun loadinginden ne olacak hani ramde tutarda wowda bile baya farkediyor ssd ile hdd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...