Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone 7 Plus 128GB Jet Black

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Kasım 2016 tarihinde İstanbul'da Akasya AVM'deki Turkcell'den 12 ay kontratlı almış olduğum telefonu üst model ile güncellemek amacıyla satıyorum. Cihazın 2 yıllık garantisi bu yıl içerisinde bitiyor:

- Cihaz alındığı anda Turkcell'den ekranına Buff Darbe Emici Koruyucu Film taktırıldı
- Benzer şekilde D&R'dan alınan Alman menşeili sağlam Laut Exoframe kılıf ile kullanıldı
- Kutu içeriği olduğu gibi duruyor, sadece sarj aleti kullanılmış olup hepsini telefonla birlikte teslim edebilirim
- Kullanımına kılıf ve ekran koruyucu ile birlikte oldukça temiz ve dikkatli bir şekilde devam ettim
- Takas yok ama pazarlık payı mevcut

Ürünün Fotoları

Caddebostan'da oturuyorum, hafta sonu İstanbul içerisinde buluşup elden teslim edebilirim. 3500 TL'den açılış yapalım, linç mesajlarından sonra özel mesaj ile yürüyebiliriz. Bu arada buluşunca kahveler tabii ki benden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Balta olacak ama, letgoda veya sahibinden de veyahut dh de muadilleri 2900/3400 arasında çok çok rahat şekilde bulunabiliyor.Serbest piyasa isteyen istediği fiyata satabilir. Bende zamanında dh de ilan verdiğimde ölücüler üşüşmüştü o ayrı mevzuu.

8 plus pasaport kayıtlı 64 gb 3800 civarında bulunabiliyor...Kapalı kutu olarak 4000 civarında yine bulunabilir.

Telefoncu değilim bende yanlış anlaşılmasın ama 3150 tl den 128 gb 7+ Black cihazımı sattım nokta kadar bile hatası yoktu ve 16 ay daha tr gerantiliydi. Jetblack cihazlar genel olarak biraz daha uygun çünkü üzerindeki o parlaklığı sağlayan kısım sanki sprey vernik gibi kılıfsız kullanımda bir süre sonra soyulmaya başlıyor.

4 tane 7 plus değiştirdim, batarya döngüsü belirli bir sayıyı geçince normalde 2 günü bulabilen şarjı, 1 günü zor çıkarır hale geliyor. 8 plus ise batarya ve kamera açısından bambaşka bir cihaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...