Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Yılmaz eşliğinde uykuya dalmak...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Cem Yılmaz ın Bir Tat Bir Doku isimli oyununun 4 tane kasedi ve CD si piyasada 2 yıldır yaklaşık... Ve bu kasetleri ben her yatmadan önce başucuma koyup başlatıyorum... Öyle bir uyutuyor öyle bir uyumaya yardımcı oluyor ki kuştüyü yastık etkisi gibi maşallah... Bir gün deneyin siz de anlayacaksınız cem yılmazsız uyuyamaz hale geldim artık adamın sesi bende uyku getiriyo televizyonda adamın röportajı çıkınca uyuyakalıyorum televizyon karşısında :) Herneyse benim gibi Cem Yılmaz la uyuyan başkası var mı merak ettim bak... var mı?[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

ben kaç kere gece izledim, hepsinde uykumu açtı, gülmekten bir hal oluyorum her defasında.. :)

artık adamın ismini duyunca gülmeye başlıyorum neredeyse.. (see: amerika turnesi esprisi)[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

eger ben cem yılmazı dınlıyerek uyusam okuldan atılır hatta evdende atılırdım cunkı cem yılmazı 2 saatten fazla dınleyınce aynı esprılerı yapmaya baslıyorum ve dogal olarak mıllet kafa goz dalıyo bazen
Orta1 de cem yılmazın gozterısıne gıtmıstım okula bı geldım ıste fen dersındeyız kafama takılmıi hocam "Kondansatör" nedir diye sordum hocada cok yumusak başlı biraz şişman bir kadındı ve biraz da uyuzluk yapardı neyse bana Şidi sırası degıl dedi bende Hocam cumle ıcınde kullansam annarmıyım dedım ılk guldu sonra ben bi
r başladım
Ben Kondansatör Gördüm
Babamın Kondansatörü var
diye devam ettim tekrarlıyım hoca ılk kızardı sonra morardı ama gormemezlıkten gelmeye celısıyo en sonunda sınıfın ortasında ***tune girsin Kondansatör diye bir bagırmaya başladı sonra dogru beni mudur yardımcısına postalamıştı :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 13 June 2003 00:19 tarihinde demiş ki:
cem yılmaz bunu duymasın[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

Dover valla[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Ama abi adam sınırlarıın zorluyo.... Denildiği gibi bende artık adı geçtiğinde bile gülüyorum çünkü o sırada aklımdan tüm esprileri geçmeye başlıyo... Normalde o esprileri siz birisine anlattığınızda adam size tekme tokat dalar(:D) ama o mimiklerle kazanıyo olayı[hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...