Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 yıldır uo oynayan nene

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Black-ice said:

baharda osi beleş olacak. ben sanki yıl 2018 ve ben de 30 yaşında değilmişim gibi başlayacağım ya. varsa oynayacak gelsin. bayabilirim de tabi ama girilecek o servıra kaçarı yok.

Enee haberim yok, duyuru linki falan var mı? Bende başlarım valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Black-ice said:

baharda osi beleş olacak. ben sanki yıl 2018 ve ben de 30 yaşında değilmişim gibi başlayacağım ya. varsa oynayacak gelsin. bayabilirim de tabi ama girilecek o servıra kaçarı yok.

Enee haberim yok, duyuru linki falan var mı? Bende başlarım valla :D

kendi sitesinde var
endless journey
https://uo.com/endless-journey/
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

osi cok bayik ya, private sunucularda inanilmaz seyler var yabanci serverlarda. patinin cogu sphere noobu oldugu icin sevmez oralari gerci.

bayık aynen beleş olunca hareket gelir gibi geliyo ama.

sphere noobluğu fena ya. ben de öyleydim çok iyi anlıyorum onları. adam cacık yazmış. vizyonsuz milyarderliğe benzetiyorum sphere noobluğunu, o kadar şahin seviyor ki mercedes bana gelmez diyor ama haberi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi item lootlama muhabbeti, eve insanları sokup tuzak kurma falan çok iyi spherede eyvallah ama pvp olarak runuo derya deniz, o kadar çok skill geldi ve öyle şeylere imkan tanıyor ki, bi kere tatsanız siz de vazgeçemezsiniz, item lootlayamıyorsun ama champ basıp ps lootluyorsun falan gene çok heyecanlı şeyler var. Son patchte bildiğin gemide topla savaşıyorsun, çok güzel içerik var.
Sosyal ağlarda paylaş

dediğin doğru ama öyle olmak zorunda değil. bi kişi direk runuo'dan başlasa hakikaten sphere çöp gelir. ama biz gençliğimizi onla heba ettik üstüne çıkan yeni bir oyun herkese rahatsızlık veriyor.

silver serpenttan itibaren 3-4 yıl falan oynadım sphere. en hardcore dönemlerim sphere'le geçti. sonra aosla tanıştım. ilk başta bu ne lan böyle uo mu olur dedim bi süre daha suratına bakmadım. ama sonra bi vesileyle baya oynamam gerekti ve bir daha sphere'e geri dönemedim.

stabilitesini tadınca runuo'da gerçekten çalışan bir ultima online oynadığını farkedince geri dönmek zor. sphere'in uo'sunun tamamen kötü bir emülatörü güzel hale getirmek için zorlanmış scriptlerden oluşan bir oyun olduğunu anlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

olm an ex por'u bitiren run uo lan. dünyanın en tehlikeli spelliydi. gerçi tp falan gelmişti cross wall u önlemek için de, ondan öncesi çok zevkliydi lan.

guild savaşındayken 4 tane corp por gördüm, save alındı. o anki ruh halimi anlatamam bile dsfsdf.

an ex por + 2 tane stonewall üstüne firewall şu ne zevkiydi ya auahuaue
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Laraken said:

olm an ex por'u bitiren run uo lan. dünyanın en tehlikeli spelliydi. gerçi tp falan gelmişti cross wall u önlemek için de, ondan öncesi çok zevkliydi lan.

guild savaşındayken 4 tane corp por gördüm, save alındı. o anki ruh halimi anlatamam bile dsfsdf.

an ex por + 2 tane stonewall üstüne firewall şu ne zevkiydi ya auahuaue

Bazı mallar tutturamıyordu Wall ı.

Tutsa bile attan in kendine attack verdir kaç yani sadfsdafs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...