Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Check-Up (Tavsiye?)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Check up için yer bakıyoruz da hem pahalı olmasın hem de hizmetten memnun kalalım diye nette arayınca inanılmaz bir spam yoğunluğu var. Her foruma girilmiş üyelikler alınmış ben yaptım aha diye linkler basılmış vs.

O yüzden buradan yaptırıp da memnun kalmış, iyi hizmet sunan ve dediğim gibi pahalı olmayan bir yer tavsiye eden çıkar kesin dedim. Gerçi burada işin içinde olan bile çıkar heral, kendi yerinizi yazmayın lan iyi değilse sdf. İstanbul içi bu arada.

Senede bir yaptırın diyorlar da ben daha hayatımda yaptırmadım heh, bir gidip baktıralım kendimizle yüzleşelim diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 7 8 aydır, annemin ayağında çıkan pıhtı ile birlikte oluşan tetkikler için Pendik Bölge Hastanesi'ne gidiyoruz. Fiyatlar makul, davranışı insanların 10 numara, ilgi alaka da mevcut. Doktordan doktora değişiyodur tabii bazı şeyler ama genel olarak öneririm. Özel hastane gibi ama ssk da geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çok pahalı ne kadar oluyor fiyatlar baya değişken benim gördüğüm.
Bir arkadaşım 2k tl'ye medikal park'tan satın almış ne var ne yok baktırmış. Az mı çok mu bilemedim açıkcası.

check-up yaptırmadım da hastanelik bir durumumuz olduğunda or-ayhim e gidiyoruz balatta. personelide doktoruda çok alakalılar. benim omuz sakatlandığında başka doktrolardan çekmiştik burada baya rahat ettim.

özel balat.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...