Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Seat Altea Stylance 2004

xaty

Öne çıkan mesajlar

Aldığımızdan beri acayip sevdiğim aracımızı otomatik vites alacağımız için satıyoruz. İlanı buraya da koymak istedim.

2004 model, 1.6 benzinli, 203bin km'de.

Sahibinden.com ilanı burada ( 34800₺ )

Oradaki ilanda mevcut donanımı bildiğim kadarıyla seçtim, açıklama kısmında yazdığım sık sorulanlara cevaplarımı buraya da koyıyım:

Sık sorulanlara cevaplar

Seat Altea Stylance - 2004 - 200bin KM'de

- Hiç bir değişeni yoktur, sadece taş sıçramaları ve bazı çizikler için rötuş boya yapılmıştır.
- Şehirler arası 6 lt / 100 km, şehir içi 10 lt / 100 km yakıt tüketimi vardır.
- 11 Kasım 2017'de son servis bakımı sırasında yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi, ön diskler ve ön balatalar değiştirildi.
- 8 Aralık 2017'de aküsü sıfır akü ile yenilendi.
- Michelin Energy Saver lastikleri vardır, önümüzdeki kışa kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.
- Aracımıza hiç LPG takılmadı, araç içinde hiç sigara içilmedi.
- Arka koltuk diz mesafesinin genişliği ve yüksek tavanı ile oldukça ferah bir iç hacmi vardır.
- Arka koltuklar tamamen yatabiliyor ve büyük hacimlerin taşınmasına imkan sağlıyor.
- Yedek anahtarı, kullanım klavuzları ve tüm dökümanları mevcuttur.

Aracımızın ilk sahibiyiz ve yıllarca severek kullandık. Otomatik vites araç alacağımız için satıyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

Cordoba almaya gittiğimizde bunu görüp baya beğenmiştim arabayı, ben istedim diye bunu almıştık. Daha yeni çıkmıştı o zaman. Gerçi hepimiz çok sevdik, iyi ki de bunu almışız dedik.
Baya yaşanmışlığı var sonuçta, ister istemez duygusal bakıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...