Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi ek paket (2018 Edition)

Bone

Öne çıkan mesajlar

Cataclysm'de hangi contentten bahsediyorsun, ilk iki raiding tier'inde olmadı öyle birşey. Hele ilk raiding tier en uzun sürendi, 3 farklı yerde 17 civarı boss vardı.

Wotlk'da Naxx çok hikayeydi ama evet, hemen bitti. Bi 10 man +3 drake'de bir miktar aksiyon vardı, bir de immortal kasarken.
Sosyal ağlarda paylaş

Naxx WoTLK'dan önce gelmişti, daha 3. 4. bosstayken TBC çıktığı için, WoTLK'da tekrar getirdiler çünkü content çok güzeldi ama heba oldu erken exp gelince ya da naxx geç update olunca. Zamanlama hatası + full gear raid yapan guildleri birle zorlayınca. 4 Horseman mesela millet 3 hafta aralıksız wipe falan yedi BL'de hatırlarım ben, chatte paso muhabeti dönüyordu :D. Kesen olunca server first diye duyurulmuyordu serverda, chatte geçiyodu muhabeti :D
Sosyal ağlarda paylaş

anketin bugünkü sonuçları şöyle

https://i.imgur.com/4oy0zkO.png

102 oya göre şöyle çıktı:
TBC > WotLK > Vanilla > Legion > Cata = MoP > WoD

benim düşüncem şöyleydi:
wotlk > legion > tbc > mop > vanilla > cata > wod
tbc düşündüğümden daha çok sevilmiş demek ki, legion da forumda o kadar ilgi toplamamış.

işin ilginci, 2014'teki testte, wod'ün üçüncü çıkması.
nasıl bir hayal kırıklığı uğrattıysa, patlayıp 0 oy alacak hale gelmiş :D

https://i.imgur.com/1xpgZxZ.png
Sosyal ağlarda paylaş

abi lütfen mop tam anlamıyla bir felaket. bir kere panda teması herkese hitap edebilecek bir şey değilken lich king, legion, illidan falan bunlar her warcraft evrenini az çok bilen insanların seveceği temalar. asya teması o kadar öznel ki zevk konusunda ben iğrenerek oynadım mesela hiçbir sempatim yok o temaya. fakat ben kimsenin çıkıp da ıyy lich king teması veya burning crusade ne ya dediğini düşünmüyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

seni kişisel olarak tatmin etmemiş olabilir ama mop felaketten çok uzak bir paket. ağır asya temasının olduğu zonelar var doğru ama bi çok zone da o temadan uzak mesela trollerin ve mantidlerin olduğu bi çok yer var. raidlere bakarsak mesela throne of thunders raidi gibi zengin raid legionda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki Vanilla. Tbc çok güzeldi ta ki arenalar aktif olup healerlara hayvani resilienceli setler, hotlar gelene kadar.

Yoksa bi Nagrand falan çok zevkliydi. İsle of Quel Danas'taki world pvp tadından yenmiyordu. Resto druidler ve arkasından gelen healer classlar ölümsüz yapılmasaydı TBC derdim.

WOTLK DK classının 3 vs 1 klavyeye kafa ata ata kesmeleri ile geçti.Son sezonda spellcleaveler 3v3 te herkese tek atıyorlardı. 2600 ratingte resto shamanı kestikten sonra frost nova içinde kalıp mage ve locka 1 sn içinde ölen rogue olarak söylüyorum :)

Arthas run çok zevkliydi. Achivini yapıp bineği almıştık, tbc BT de bukadar eğlenmemiştim.

Diğer exp ler çöp.:o
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

seni kişisel olarak tatmin etmemiş olabilir ama mop felaketten çok uzak bir paket. ağır asya temasının olduğu zonelar var doğru ama bi çok zone da o temadan uzak mesela trollerin ve mantidlerin olduğu bi çok yer var. raidlere bakarsak mesela throne of thunders raidi gibi zengin raid legionda yok.

content içeriğine demedim felaketi tema seçimine dedim. o zenginliği al başka warcraft teması ile yap 1110 exp olur sana. yukardaki gibi çok kungfu panda temalı expti ya öyk.
Sosyal ağlarda paylaş

WotLK icerik olarak en iyi miydi bilemem ama denk geldigi zaman ve oynadıgımız kadro bakımından en eglenceli zamandı. Vay AK cok iyiydi. Hem cok eglenceliydi hem de her gun yeni bir dramayla hayatımızda sıkıcı bir gun olmamasını garanti ediyordu. Spidee ile bi yaz salona kasaları kurup 1 ay boyunca her gun raid/pvp falan yapıp yaz okulu derslerine gitmiyorduk. Cogiyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi de uzakdoğu teması istesem uzakdoğu temalı mmorpg oynarım, (warcraft teması içinde pandalar var, biliyorum, evet, farkındayım, evet, haklısın, evet en çok sen biliyorsun) ancak alışılagelmiş wow mmorpg'yi diğer salak binlerce uzakdoğu yapımı online oyundan ayıran şey dndlike, lotrlike ne bileyim dragonlancelike bir teması olması. ne kastettiğimi anladınız sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oylama sonuçları gayet net işte. Harbiden;

Vanilla (ek paket değil biliyorus) > TBC > WoTLK > Legion.
Ha bence Legion WoTLK a bile kafa tutabilir. Bayağı iyi bir ek paketti. Dolu dolu işte negzel. (AP Farm diye ağlayana, farmsız WOD var:)

WOD harbiden büyük hype ile başlayıp anında fısss nadide exp. Tek sevdiğim kısmı quest hubları, warforged sistemi.(Seviyorum lan aldığın item ın lap diye mor olmasını afdadfada)
Cata, Vanilla nın tüm ruhunu bitiren lanet ve en kötü exp.
Pandaria, meh bence.

BFA bence MoP PvP'si tadında bir PvP exp. sunacak, ancak PvE azzzz sonra diyip N'zoth (bitmediniz mq) a bağlayacaklar.

Bu da böyle bir yorumumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

WotLK icerik olarak en iyi miydi bilemem ama denk geldigi zaman ve oynadıgımız kadro bakımından en eglenceli zamandı. Vay AK cok iyiydi. Hem cok eglenceliydi hem de her gun yeni bir dramayla hayatımızda sıkıcı bir gun olmamasını garanti ediyordu. Spidee ile bi yaz salona kasaları kurup 1 ay boyunca her gun raid/pvp falan yapıp yaz okulu derslerine gitmiyorduk. Cogiyiydi.

bundandır benimde mesela askım
vezaxta mortitsin manası bititp wandla kristal kesmeye kasarken benim hınıhahahahaha abi yardımcı olamicim hayvan gibi dps yapıyorum diye lightning bolt kasmam hala aklımda
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Herkes oynamaya en çok vakit bulduğu exp.leri seçmiş işte. Paticik de çoğunluk benzer yaş aralığında insanlardan oluştuğundan TBC, WotLK dönemi üniversite yıllarımıza, bekarlığımıza falan geliyor; o yüzden en çok oyu onlar almış.

Legion inanılmaz güzel bir exp. oldu, MoP da casual olarak oynasam da gayet güzel bir exp.ti temaları beni hiç sarmasa da insanı oyunda tutuyordu atmosfer ve yapacak pek çok şey vardı.

Bir tek WoD BOK GİBİYDİ. Büyük hevesle dalmıştım oyuna, hardcore guild'e falan girdim, ilk content'i bitirdik 2 haftada mı ne sonra kös kös bekledik öyle, o arada ben oyunu bıraktım ettim. Exp. sonu oyuna döndüğümde community bok gibiydi, garrison'da her şey yapılıyordu ekonomi falan saçma sapandı; server'lar boşalmıştı; dungeon yapan zaten yoktu, raid'ler falan tatavaydı. Bir tek naval quest'ten heirloom ring düşsün diye uğraştım ettim, onu da alamadım zaten sdfln. Üstüne tüm karakterleri maelstrom'a free migrate ile migrate ettim; göt gibi ortada kaldı koca hesap :<

WoD'a nalet olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...