Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chemical gidio.

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Evet yarın sabahın 5 inde Trabzona gidiceğim.
Beni bi süre görebiyeceksiniz(eholeyy) ama orada bi bilgisayar bulursam kesin görüceksiniz:) (böhühü)
Sebeb:Ablam ders çalışıcak naşş olucam ben
Süre:2-3 gün
İyi yanı:Kafanızı dinliceksiniz.
Kötü yanı:Ben şantiyeye gidiceğim için(baraj sanırıım) günde patlatılan 1 ton dinabitin zıngırtılarını hissedicem:) ve jk2 den uzak kalıcam. Kalmasam bile taa trabzondan nasıl oynucam:)[hline]Make it Easy
Sosyal ağlarda paylaş

ulan herif gene patlayıcıların oraya gıdıyo TV den duyarsanız sasırmayın
Sayın seyirciler trabzonda yapılan hedohedo barajı Chemical lakaplı Doğa adlı bir genc tarafından patlatıldı genc su an fırarda ama takıp etmesı cok kolay polıs onu yakalamak ıcın yangınları ızlıyor kacarken her seyı tutusturuyormus[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh yok abi babam sıpaydırman şimdi tavanda izliodu beni daha demin klavyeye gözünden çapağı düşdü bi bakdım ana!! baba!?!
Aslında baba yok ve aslında ben Trabzona da gitmiyorum, sadece zihinsel olarak bi görüntü değişimi yaşıyorum ve aslındaa Trabzon da yok! o sadece bi veri gurubu ve aslındaaa ben bu matrixsin yazarını çok fena halde dövdüm![hline]Make it Easy
Sosyal ağlarda paylaş

Geri dönünce daha ağır başlı daha olgun bi chemical görmek nasip eyle Ya Rabbim.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bununda cablesi var galiba :)
paso nette..
neyse yükseklik korkun varmı kusmuk tobası al :-p
daha kahvaltı fln yapmıyıcanmı ben valla oyle cıkmazdım tutar fln :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...