Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cloverfield Paradox (2018)

progamer

Öne çıkan mesajlar

https://dyncdn.me/mimages/326012/poster_opt.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=8brYvhEg5Aw

said:

After a scientific experiment aboard the space station involving a particle accelerator has unexpected results, the astronauts find themselves isolated. Following their horrible discovery, the space station crew must fight for survival.

Superbowl'da teaserı gösterip aynı gün çıkarmışlar filmi direk Netflix'e sdf
Sosyal ağlarda paylaş

filmin adı cloverfield. cloverfieldın orijiniyle tutarlı en fazla 1 dk'lık içerik var gerisi biz klasik bi bilimkurgu filmi yapalım. sıkışırsak cloverfielda bağlarız olmuş.
otur 5
çünkü o kadar alakasız olmuş ki niye niye niye diye soruyosun film boyunca ne alaka, nereden geldi, ne ara çıktı, noldu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

2 filmdir ne skm dondugunu anlayamiyoduk, baya bi soruya cevap verdiler bu film ile. tonla plot hole olmasina ragmen ben begendim, baya ilginc bi hal aldi cloverfield serisi.

ilk filmin prequel'i oldugunu soylemis yazarlar, kaijularin nasil dunyamiza geldigini gosteriyor. ilk filmde cikan kaiju'yu shepard yuzunden olusan yariktan geldigini anladik, hatta finalde shepard'i yeniden calistirdiklarinda 2. ve daha buyuk olan kaiju'nun geldigini goruyoruz. 2. film'deki uzaylilarinda gene shepard yuzunden geldigini ama baska bir evrende oldugunu yazmislar.

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

2 filmdir ne skm dondugunu anlayamiyoduk, baya bi soruya cevap verdiler bu film ile. tonla plot hole olmasina ragmen ben begendim, baya ilginc bi hal aldi cloverfield serisi.

ilk filmin prequel'i oldugunu soylemis yazarlar, kaijularin nasil dunyamiza geldigini gosteriyor. ilk filmde cikan kaiju'yu shepard yuzunden olusan yariktan geldigini anladik, hatta finalde shepard'i yeniden calistirdiklarinda 2. ve daha buyuk olan kaiju'nun geldigini goruyoruz. 2. film'deki uzaylilarinda gene shepard yuzunden geldigini ama baska bir evrende oldugunu yazmislar.

e ilk filmde hic enerji sikintisi gorunurde yoktu?
Sosyal ağlarda paylaş

az önce izledim bitirdim, film gayet güzel
ne oyunculukta ne senaryoda ne de başka bir şeyde bir hata, bir çirkinlik bulamadım
sanırım cloverfield 2 bekliyordu insanlar o yüzden hayalkırıklığı olmuş. ama ben gayet beğeniyorum bu tür anlatım tarzını. bi de bi ara 10 cloverfield lane izleyeyim bari
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

timeline farkli zaten, 2028'de geciyor bu film. Nasil ilk filmdeki yaratigi spawnladilar diye sorucan, Shepard'in sadece uzayda yarik degil, uzay ve zamanda yarik acarak gecmise kaiju yollayabildigini soyluyolar.

4. film 1944'de gececekmis mesela.

haa ben doğru anlamışım. prequel diyince acaba dedim
Sosyal ağlarda paylaş

e zaten bu cloverse şu robotlu mobotlu (pasific rim) filmle aynı evrende değilmiydi? sanki birileri yada bi yerlerde okumuştum bunu?

bir şekilde iki tarafın da hikayesini birbiri ile eşleştirecek hale getirmeleri iyi olmuş gibi geliyor. hikayenin gittikçe pasific rim filmindeki evrene doğru dönmesi açısından iyi gibi geliyor.

şimdi bakındım nereden duymuştum bunu diye de aynı şekilde godzilla'da yine aynı benzer evrendeymiş. (son godzilla filmi) yani crossover olayı ratinglere göre olabilirmiş.)

bokunu çıkartmak = hollywood.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...