Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cannabis Oil zimbirtisi

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Merhaba

Babam ALS hastasi 4 senedir ve son donemlerde hem uykusuzluk sorunu cekiyor hem de hareketsizlikten vucudunda agrilar (uyuz eden cinsten, tibbi bir sey degil) hissediyor.

Doktora agir uyku ilaci vermesini istedik ama hastaligi nedeniyle bunu yazamayacagini soyledi ama yurt disinda cannabis oil yaziyolar o hastalara dedi ama nereden bulacagimizi bilmiyoruz.

Bu zimbirtiyi yurt disindan getiren veya legal yollardan nasil temin edebilecegimizi bilen var mi>?

Tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

http://phoenixtears.ca/faq-about-rso/ burda nasıl üretileceği yazıyo

legal dğlse kendin yetiştirip üretebilirsin

5 haftada gelişen tohumlar bile var artık, nasıl getirirsin nasıl yaparsın orasını kendin halletmen lazım, burada yazmakta doğru olmaz.

indoor yetiştiricliği içinde şöyle türkçe kaynak blog var.

http://jointcan06.blogspot.com/2012/01/a-cannabis-ile-tanisma-intro-giris-gibi.html

sağ tarafta içindekiler seçeneğinden, yukarıdan aşşağıya doğru gidiyo.

geçmiş olsun :/
Sosyal ağlarda paylaş

yağı çıkarmak zor ve gerçekten fazla miktarda malzeme alıp yapman lazım, standart metodlara bulaşmak istemiyorsan vaporizer en sağlıklı yolu gibi duruyor.

ikinci olarakda her türü medikal anlamda fayda sağlamıyor olabilir, türkiye'de edinme şartlarını göz önünde bulundurursak senin işine en çok yarayanı temin etmen zor olabilir.

ve en son yağını çıkarmana gerek var mı emin değilim istediğin faydayı diğer metotlarla da alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kullandim cannabis oil, burda amazon'da bile satildigindan temin etmesi sorun olmadi ama pek bi farkini/faydasini gormedim acikcasi.

Bu tamamen benim bunyem ve kullanim oranim ile de alakali olabilir pek tabi ama saniyorumki bazi bitki bazli uyku ilaclari bu cannabis oil'den daha etkili kisiyi uyutma acisindan.

Lavanta ozunden mi kokunden mi yapilan biseylerden bahsediyorlardi, UK'de Boots'larda satiliyormus. Girsen sitesine bulursun heralde. O tip biseye de bakabilirsin eger hasta kullanabilecekse.
Sosyal ağlarda paylaş

bitkinin cinsi de çok önemli sanırsam yarattığı etkide, eğer barselonaya gidersen, cannabis bitki müzesinde bütün çeşitler için tohum bulabilirsin. bavulla getirmesi de çok kolay.

bence konuyu yine de güncele taşıyalım. ya da güncel gibi bitane Komançero bölümü olsun. Bazı konular orda bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

THC yerine CBD'si yuksek urun bulman lazim yoksa agri kesici gorevi gormez.

hatta aradigin sey tam olarak
"CBD Hemp Oil"

https://www.ubuy.com.tr/tr/catalog/product/view/id/6904531/s/hemp-oil-by-natulabusa-fast-results-relieve-chronic-pain-ultra-premium-hemp-extract-pure-hem?sku=B075NTJRQY&store=store&p-key=3101#prettyPhoto

ee tamam burda satılıyor işte. geliyor mu ki türkiyeye?

bu arada ilaç benzeri ürünse ptt'de takılıyor ürün ve ancak doktor reçetesi ile sana ürünü veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...