Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunt: Showdown

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Crytek'in yeni PUBG/EFT mix FPS'si. Bire bir aynı değiller ama paylaştıkları öğeler var.

Orta boylu bir haritada 5 duo takım bounty peşinde konuşuyor. Dev bir örümcek boss'u öldürüp içinden düşenleri alıp haritada random belirlenen kaçış noktalarına gitmek gerekiyor. Örümceğin yerini öğrenmek için harita'da ipuçları çıkıyor tek tek. İpuçlarının yerini özel bir vision açarak görebiliyorsun ama tam yerleri belli değil, gidip araştırmanız gerekiyor. Diğer takımlarda bu clue'ların peşinde oluyorlar sanırım vey onlara farklı çıkıyor olabilir.

Örümceğin yerini şans eseri de bulabiliyorsunuz tabi. Harita da çeşitli zombie'ler var, onlar da ayrı bir engel oluşturuyor.

Bugün itibari ile Twitch'te ana streamer'ların hepsi bunu oynuyor. Muhtemelen yarın da oynarlar oradan daha çok bilgi alabilirsiniz. Ben beğendim concept'i, oynarım direkt.

https://www.huntshowdown.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Henüz oyunda grafik ayarları bile yokmuş. Sadece VSync aç-kapa, fullscreen/windowed falan varmış.

Shroud'un Öküz bilgisayarında bile 70-80 fps alıyor. Summit 35 fps ile oynamış.

Oyun duyurulalı oldu baya aslında, şuana kadar bir tık daha hızlı gelir diye düşünmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani belli büyüklükte bir map var, Fortnite'ınkinden biraz daha küçüktür herhalde. Bölgelere ayrılmış. İlk başta map'e baktığında %50/%40'lık alanı gösteriyor tahmini olarak Boss'un bulunduğu bölgeleri. Her bulduğun clue işaretli bölgeleri azaltıyor. Üçüncü clue'da direkt bulunduğu mekanı gösteriyor.

Clue'ları kullanmadan da bulabiliyorsun boss'u şans eseri. Veya başkaları bulmuş oluyor, onları istersen camp'liyorsun, veya girip onları temizleyip sen devam ediyorsun boss'u öldürmeye falan.

Ben çok beğendim. Gunplay biraz sıkıntılı ama düzeltirler.

Bence 1-2 aya davetiye yollamaya başlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

manyak mısın lan öyle parayı kim kime verir. $5 milyon desen tamam dicem de.

son 3 yildir baya zorlaniyor crytek, crysis sonrasi duzgun bir oyunu yok. hatta gecen senelerde calisanlari maas alamadiklarini yaziyolardi. son 2 yildir ofislerinin cogunu kapadi veya satti. en son yaptiklari duyuru turkiyede yatirim yapacaklariydi, ama ayni zamanda bizim onlara yatirim yaptigimiz da yazildi.

http://www.webtekno.com/turkiye-crytek-e-sahip-cikiyor-devlet-crytek-e-500-milyon-dolar-yatirim-yapacak-h23510.html
Sosyal ağlarda paylaş

asparagas bu. crytek türkiye için ne yapmış da devlet bu parayı onlara versin. uzaya roket mi fırlatıcak.

crytek bi ara istanbul ofisi açmıştı, onu da kapattı hızlıca.

geçen binali, talesworlds'ü övüyodu bişeyler. onlara yatırım yapsınlar, adamlar türkiye'de ikamet ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...