Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim veya Beşiktaş civarı rakı balık

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Selam, Taksim veya Beşiktaş civarı baş başa rakılı veya şaraplı yemek yenebilecek ve çok yolmayacak hangi mekanlar var?

Manzarası olsun istiyorum, bir de cebi delmesin mesela toplam 200 250'ye yemekli salatalı alkollü bir şeyler yiyebilelim.

Golden city otelin restoranı tavsiyesi aldım Karaköy'deymiş ama arkadaş 2 sene önce gitmiş. O civardaki yerlerin hepsinin manzarası güzel sanırım ondan o civar çekici geliyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

. öyle restoranların sıkıntısı tutarsız olabiliyorlar, .

aynen öyle , karaköy akın eskiden şehirdeki en iyi balık restoranlarından birisiydi , şimdi vasat bi meyhane

eleos eskiden istanbulun EN İYİ restoranlarından dı şimdi öyle bi popüler olunduki yan masaların gürültüsünden ve kalabalıklıgından zerre keyif alamıyorum yediğimden

hipsterlık yapayım diye demiyorum , bokunu çıkarıyorlar cidden 2 popüler olunca mekan
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

manzara olsun alkol olsun salatalı malatalı balıklı yemek olsun zaten 200'ün aşşasına çıkman imkansız

karaköy kuytu balık ilk aklıma gelen manita götürmelik güzel yemekli ve çok sokmalı olmayan mekan olarak

Mekan güzel gözüküyor ama manzaralı da olsa tadından yenmez. Başka var mı aklına gelen =)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

https://www.zomato.com/istanbul/be%C5%9Fikta%C5%9F-ahtapot-restaurant-be%C5%9Fikta%C5%9F-merkez-istanbul

Beşiktaş'ta bizim hep gittiğimiz yer burası, maç günleri falan da güzel oluyor gerçi Fenerliydin sen galiba asdfsda

DarKRideR said:

https://www.zomato.com/istanbul/be%C5%9Fikta%C5%9F-ahtapot-restaurant-be%C5%9Fikta%C5%9F-merkez-istanbul

Beşiktaş'ta bizim hep gittiğimiz yer burası, maç günleri falan da güzel oluyor gerçi Fenerliydin sen galiba asdfsda

Galatasaraylıyım da Kazan'da maç izlemişliğim var sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...