Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok Stresli Olmak.

darkageman

Öne çıkan mesajlar

şu an çok stresliyim mesela. sosyal medya belası yüzünden bu kadar gergin niye oluyorum şerefsiz insta. hala unutamadığın eski sevgilin insta profilini herkese açık konuma getiriyor ve bir ortak arkadaşının beğenisi senin sayfana düşüyor. görüyorsun ki o seni çoktan unutmuş itin götüne sokmuş mesela. çok bomba gibiyim şuan tavsiye lazım. ayrıca aynı iş yerinde çalışıyorsun odasını basıp ateş etmek istiyorum mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın gözü o kadar dönmüş ki belki adres vardır diye profilime giriyor =/

Vasat bir beta gibi seni terkeden kadının arkasından mı ağlayacaksın, yoksa gerçek bir erkek gibi mi davranacaksın?

ps : Öbür Burak kesin gerçek bi erkek gibi davranıyordur.

https://campustocareer.files.wordpress.com/2014/01/barney-stinson-awesome.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ölüm kalım sınavı var 3 saat sonra ML'den
stressten ölücem sdf

hiçbişi bilmiyor gibi hissediyorum, ve sanırım hiçibşi bilmiyorum.
tüm cluster'lar fln birbine girdi. kim hangi complexity'de çalışıyordu, vs unuttum.

Strese giricek bisey yok ya. Her turlu kalican. Cunku %99 zamaninin cogunu calismaktan cok endiselenerek gecirdin, sonra biseyler yetismeyince ilerlemeyince daha cok stres yaptin, o ara uyumadin etmedin ve kendi kendini boylesinin daha iyi olduguna cunku calisman gerektigine ikna ettin. Sonuc olarak hic biseyi ogrenemedin ve sonuc olarak da kalican.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

senko said:

ölüm kalım sınavı var 3 saat sonra ML'den
stressten ölücem sdf

hiçbişi bilmiyor gibi hissediyorum, ve sanırım hiçibşi bilmiyorum.
tüm cluster'lar fln birbine girdi. kim hangi complexity'de çalışıyordu, vs unuttum.

Strese giricek bisey yok ya. Her turlu kalican. Cunku %99 zamaninin cogunu calismaktan cok endiselenerek gecirdin, sonra biseyler yetismeyince ilerlemeyince daha cok stres yaptin, o ara uyumadin etmedin ve kendi kendini boylesinin daha iyi olduguna cunku calisman gerektigine ikna ettin. Sonuc olarak hic biseyi ogrenemedin ve sonuc olarak da kalican.

Adam cozmus beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...